Про безпечну експлуатацію посудин, що працюють під тиском


Про безпечну експлуатацію посудин, що працюють під тиском

Фахівці відділу з питань безпеки праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели нараду з працівниками ТОВ «ДУРБ» з питань безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском.

 

Основні небезпечні фактори та ситуації, які можуть виникнути під час експлуатації посудин, що працюють під тиском

Роботодавець, який експлуатує таке обладнання, повинен забезпечити його утримання у справному стані шляхом організації належного технічного обслуговування, технічного огляду, експертного обстеження (у випадках, передбачених законодавством) та ремонту власними силами, або шляхом укладення договору з іншим суб’єктом господарювання.

Роботодавець має призначити наказом працівника, відповідального за справний стан і безпечну експлуатацію обладнання, що працює під тиском, який пройшов навчання та перевірку знань з охорони праці у встановленому порядку. Працівники, які не пройшли інструктажі та перевірку знань з питань охорони праці та не мають відповідного посвідчення не можуть бути допущені до самостійної роботи та експлуатації обладнання.

Читайте також: Заходи безпеки під час експлуатації обладнання, що працює під тиском

Також на підприємстві слід приділяти увагу питанням організації управління охороною праці на підприємстві, а також здійснювати заходи для попередження випадків виробничого травматизму.

Читайте також: Про безпеку праці під час експлуатації посудин під тиском

Джерело: Управління Держпраці


Навчання з питань охорони праці

Навчання з питань охорони праці

Замовляючи послугу з навчання на сайті, кожен клієнт отримує приємний бонус — 10% знижки на передплату журналу «ОППБ» та участь у семінарах і конференціях проєкту.

Наші спеціалісти надають послуги з:

  • навчання щодо загальних питань з охорони праці;
  • спеціального навчання для перевірки знань відповідних НПАОП;
  • навчання з охорони праці посадових осіб;
  • навчання для допуску працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки.

Тривалість навчання залежить від обраного курсу.
Для довідок: 0 (800) 219-977

Матеріали до теми


З 1 листопада 2024 року спеціальність «Охорона праці» повернулася у вищі навчальні заклади України
Кабінет Міністрів України постановою від 30.08.2024 № 1021 «Про внесення змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється ...
Як розробити інструкцію з ОП для оператора-гальваніка автоматичних та напівавтоматичних ліній
Дія такої інструкції має поширюватися на працівників підприємства, які працюють на посаді «оператор-гальванік автоматичних та напівавтоматичних ліній» (далі — оператор). ...