Сільськогосподарські роботи входять до переліку суспільно корисних робіт


Сільськогосподарські роботи входять до переліку суспільно корисних робіт

Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 753 (далі — Порядок).

Додаток до Порядку містить орієнтовний перелік таких робіт: ремонт і будівництво житлових приміщень, надання допомоги населенню, заготівля дров для опалювального сезону, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та облаштування полігонів твердих побутових відходів тощо.

Читайте також: Про особливості суспільно корисної роботи під час воєнного стану

Про це під час інформаційного семінару в одній із сільських громад Запорізького району нагадали посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області. Вони звернули увагу, що до переліку входять і сільськогосподарські роботи (весняно-польові, збирання врожаю, сінокосіння).

Джерело: Управління Держпраці

Проведення заходів державного контролю. Що необхідно знати. Практикум

Матеріали до теми


Ситуація з постачанням електроенергії залишатиметься складною
Найближчі півтора місяця ситуація з постачанням електроенергії залишатиметься складною. У Держенергонагляді спрогнозували коли зменшаться відключення світла. Пом’якшення графіків відключень очікується ...
Про застосування санітарних норм щодо перевищення рівня шуму від генераторів: роз’яснення МОЗ
ЗАПИТАННЯ Чи передбачено штрафи для власників генераторів за перевищення рівня шуму під час роботи приладів з огляду на чинні санітарно-гігієнічні ...