Наші партнери

«RACIO»

Консалтинговий центр з управління ризиками та побудови процесів безпеки.
Детальніше

ГРУПА КОМПАНІЙ «ШІЛД»

Спеціалізується на наданні послуг та виконанні робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, гарантуючи безпеку своїх клієнтів та їх захист.
Детальніше

ТОВ «УКРТЕХНОЛАБ»

Сучасна лабораторія, яка проводить атестацію робочих місць та робить комплексну оцінку трудового процесу і всіх факторів виробничого середовища.
Детальніше

КЛУБ “ЗНАЮ & ВМІЮ”

Спільнота, що допомагає територіальним громадам у вирішенні багатьох нетипових/складних питань, надаючи кваліфіковані консультації та супровід експертів за напрямами
Детальніше

ПП «БЕЗПЕКА ПРАЦІ»

Надає послуги в сфері охорони праці та реалізує власні друковані видання через магазини «Основа» та «Інтепроф» більше 10 років.
Детальніше

ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР «КИЇВЕКСПОПЛАЗА»

«КиївЕкспоПлаза» обирає інноваційну стратегію розвитку. Наш виставковий центр, що має 15-річну історію успіху, переїжджає на нову локацію із розширеними можливостями експонування та великими перспективами.
Детальніше

НЬЮФОЛК. НАФТОГАЗОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

НЬЮФОЛК надає маркетингові, інформаційні та консультаційні послуги для розвитку і модернізації українських видобувних і сервісних компаній.
Детальніше

ЄВРОІНДЕКС

Лідер серед виставкових компаній України у сфері виставок "бізнес для бізнесу". У 2004 році, однією з перших в Україні, компанія була прийнята в члени Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.
Детальніше

ГАРАНТ І ПАРТНЕРИ

Національний виробник сувенірно-нагородної продукції, що працює в Україні з 2000-го року.
Детальніше

МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР

Сучасний комплекс світового класу для організації елітних міжнародних виставкових форумів, конгресів, презентацій та культурно-художніх шоу.
Детальніше

HES GROUP

HES Group - це онлайн-рішення для ведення роботи вашого бізнесу у напрямку охорони праці на підприємстві. Компанія пропонує в один клік зібрати все найголовніше у вашому смартфоні - першій в Україні цифровій платформі з безпеки праці.
Детальніше

ASSECURO

Виробник засобів індивідуального та колективного захисту від падіння з висоти, який відомий на ринку Європи та України з 80-х років ХХ століття.
Детальніше