Зміни до Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення


Зміни до Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення

Набули чинності Зміни до Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, затверджені наказом Мінекономіки від 20 грудня 2023 року № 19882. Оновлені Правила доповнені спеціальними видами підривних робіт, зокрема, підривними роботами, що пов’язані зі знищенням вибухонебезпечних предметів під час виконання робіт із протимінної діяльності, а також вимогами до працівників, які виконують ці роботи.

Читайте також: Боротьба з вибухонебезпечними предметами: розмінування підрозділами Міноборони

За попередніми оцінками Міжнародного координаційного центру з питань гуманітарного розмінування, майже половина території України внаслідок широкомасштабного вторгнення рф потенційно потребує гуманітарного розмінування, а це близько 300 тисяч квадратних кілометрів, із них орієнтовно 19 тисяч квадратних кілометрів – це акваторія річок, водойм, водосховищ, а також Азовського та Чорного морів.

Читайте також: Порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Реалізація оновлених Правил сприятиме підвищенню рівня безпеки технологічних процесів, посилить вимоги до працівників і надасть можливість залучати до проведення заходів у сфері протимінної діяльності неурядових операторів з протимінної діяльності (підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, зокрема, міжнародних та іноземних).

Читайте також: Ваші дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Джерело: Управління Держпраці


Навчання з питань охорони праці

Замовляючи послугу з навчання на сайті, кожен клієнт отримує приємний бонус — 10% знижки на передплату журналу «ОППБ» та участь у семінарах і конференціях проєкту.

Наші спеціалісти надають послуги з:

  • навчання щодо загальних питань з охорони праці;
  • спеціального навчання для перевірки знань відповідних НПАОП;
  • навчання з охорони праці посадових осіб;
  • навчання для допуску працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки.

Тривалість навчання залежить від обраного курсу.
Для довідок: 0 (800) 219-977

Матеріали до теми


Про реалізацію прав працівників на безпечні умови праці
Систематичний і достовірний збір даних про стан охорони праці і травматизм на виробництві є об’єктивним підґрунтям для здійснення аналізу всіх ...