Онлайн-курси з мінної та цивільної безпеки


Онлайн-курси з мінної та цивільної безпеки

Онлайн-курси з мінної та цивільної безпеки, створені експертними співробітниками ДСНС та Фондом Східна Європа, відтепер можна переглядати не лише на Освітній онлайн-платформі «Зрозуміло!», а й на платформі MEGOGO Освіта. Про це Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила у Фейсбуці.

Зокрема у спеціальному розділі «Цивільна підготовка», який містить понад 70 годин відео- та аудіоконтенту, серед інших, розміщені: «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш!» – курс коротких уроків про вибухові прилади та правила поводження з ними».

«Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій» – курс у стилі комп’ютерної гри Minecraft інформує про цивільну безпеку та навички реагування на надзвичайні ситуації.

«Обережно: міни» – відеоурок про основи мінної безпеки.

У ДСНС зазначили, що «Перегляд на медіасервісі MEGOGO – лише ознайомчий. Зробити це можна навіть без реєстрації акаунту.

Читайте також: Порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Проте за проходження цих курсів (окрім відеоуроку) можна отримати сертифікат»,

Для цього необхідно перейти на Освітню онлайн-платформу «Зрозуміло!», зареєструватися та успішно скласти запропоновані тестові завдання.

Потім очікувати на появу іменного сертифіката із 0,2 кредитами ЄКТС у особистому кабінеті протягом доби.

 

Усі курси – безоплатні та доступні у будь-який час.

Нагадаємо, що в Україні з 24 лютого 2022 року від вибухонебезпечних предметів постраждали понад тисячу осіб, з яких 297 – загинули.

Читайте також: Безпека та здоров’я працівників, які працюють у вибухонебезпечних середовищах

Джерело: Укрінформ

Корпоративні тренінги з домедичної допомоги

Матеріали до теми


Статзвітність 2025 року
Держстат оприлюднив проєкти: Альбому форм державних статистичних спостережень (завантажити). У ньому представлено бланки форм державних статистичних спостережень на 2025 рік ...
На Одещині є ризик забруднення водойм через повені у сусідніх країнах
Через несприятливі погодні умови, що спостерігаються у Молдові, Румунії, Польщі та Чехії, існує загроза забруднення поверхневих водойм. Це стосується річок ...
Право працівника не працювати під час повітряної тривоги
Ракетні обстріли та пов’язані з ними повітряні тривоги стали невід’ємною частиною життя українців уже понад два з половиною роки. Люди ...