Після рішення комісії щодо непридатності значної кількості укриттів у Києві з обліку та мапи було знято майже тисячу об’єктів.
Про це у Телеграмі повідомила Київська міська військова адміністрація.
«Після рішення комісії щодо непридатності значної кількості укриттів, з обліку та мапи було знято близько однієї тисячі об’єктів. Це, своєю чергою, вимагає в найкоротші терміни наростити кількість укриттів, які мають забезпечити захист населення», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що, як один із варіантів вирішення проблеми, Київська міська військова адміністрація ініціювала зустріч з представниками великого бізнесу, які володіють значними площами підземних просторів.
Захисні споруди цивільного захисту. Вивчаємо найважливіші вимоги до їх облаштування та використання — читайте в журналі «Охорона праці і пожежна безпека»
Йшлося про надання можливості мешканцям Києва отримати безпеку в найпростіших укриттях підземного простору, які сьогодні є у бізнесу – підземних паркінгах, господарчих приміщеннях тощо.
Повідомляється, що ці найпростіші укриття будуть нанесені на мапи Фонду захисних споруд виключно в статусі як «найпростіші укриття».
У КМВА запевнили, що до них буде забезпечений цілодобовий безперешкодний доступ, а обладнані вони будуть лише найнеобхіднішим:
- місцями для сидіння;
- засобами пожежогасіння;
- медичними аптечками;
- питною водою.
Порядок надання домедичної допомоги постраждалим в умовах бойових дій/воєнного стану — читайте в журналі «Охорона праці і пожежна безпека»
«Частина представників великих ТРЦ та інших закладів сфери торгівлі і обслуговування вже зголосилися піти назустріч і готові надати свої площі для захисту киян. Дехто ще вагається, але військова адміністрація готова допомогти вирішувати усі проблеми, аби в найкоротший строк забезпечити населення столиці максимальною кількістю укриттів», — додали у КМВА.
Як повідомляв Укрінформ, придатні до використання укриття становлять 77 % від загальної кількості бомбосховищ і здатні вмістити 43 % населення України.
Як діяти під час загроз в умовах бойових дій/воєнного стану — читайте в журналі «Охорона праці і пожежна безпека»
Раніше писали:
- Будинки прийматимуть в експлуатацію лише з укриттями
- У Києві затримали керівництво поліклініки, біля якої люди не змогли потрапити в укриття під час обстрілу
- Поліція Києва розслідує причини закритого укриття у Деснянському районі
- Правила безпеки: що брати із собою в укриття під час ракетної загрози
Джерело: УКРІНФОРМ