Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Відсутність медогляду через карантин

Чи можна допустити працівника до роботи, якщо він вчасно не пройшов медогляд через карантин?

Відповідно до п. 3-1 постанови «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» КМУ від 22 квітня 2020 року № 291, на період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяється залучення працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року № 559, строк періодичного профілактичного медичного огляду яких припав на період карантину, без проходження відповідного профілактичного медичного огляду.

Джерело: Кадровик.UA



Розсилка новин