В енергосистемі України наявний дефіцит електроенергії – «Укренерго»


В енергосистемі України наявний дефіцит електроенергії – «Укренерго»

Сьогодні, 19 квітня, в енергосистемі зберігається дефіцит електроенергії протягом майже всієї доби. Він спричинений пошкодженнями, які росіяни завдали ракетними та дроновими ударами по українських електростанціях. Зранку Диспетчерський центр залучає аварійну допомогу з енергосистем європейських країн. Про це повідомляє пресслужба НЕК «Укренерго».

«З 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливе застосування графіків обмеження потужності. Ці заходи не торкнуться об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Куди рухається сонячна енергетика в Україні та світі. Які можливості в цій сфері існують для бізнесу

Зазначається, що зранку діють обмеження споживання для побутових споживачів на Харківщині. Знеструмлено приблизно 203 тис. споживачів. На Дніпропетровщині після ранкового ракетного удару знеструмлені приблизно 2700 побутових споживачів. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням електропостачання.

«Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом  10 900 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1365 МВт», – наголосили в «Укренерго».

Читайте також: Будівництво енергоблоків на ХАЕС: нові потужності дозволять замістити потужності окупованої Запорізької АЕС

Джерело: MIND.UA

ФОРУМ «БЕЗПЕКА ПРАЦІ — 2024»

Матеріали до теми


Розроблені Методичні рекомендації щодо складання завдання на проєктування для реконструкції зруйнованих будівель шкіл
Проєкт GIZ “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні“, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) ...