Уряд вніс зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації


Уряд вніс зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації

Кабмін вніс зміни до своєї Постанови № 76, яка регулює порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час. Про це повідомив Тарас Мельничук, представник уряду в парламенті.

Мають місце зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, а саме:

– на Міноборони поклали повноваження, які раніше були покладені на Генеральний штаб Збройних Сил, зокрема, стосовно: розгляду та погодження розроблених органами державної влади, іншими державними органами списків військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час;

– подання погоджених списків до Мінекономіки для прийняття відповідного рішення;

Журнал обліку результатів перевірки стану військового обліку
Для довідок: 0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

– доведення рішення Мінекономіки щодо бронювання військовозобов’язаних до відома відповідних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Доповнено Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, положенням щодо надання до Міноборони копій рішень про відповідність підприємства відповідним критеріям та про підтвердження статусу критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період або про позбавлення такого статусу.

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Розроблення документів із цивільного захисту

Матеріали до теми


Розроблені Методичні рекомендації щодо складання завдання на проєктування для реконструкції зруйнованих будівель шкіл
Проєкт GIZ “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні“, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) ...