У приміщеннях «Київтеплоенерго» проводять обшуки через висновки Держаудитслужби


У приміщеннях «Київтеплоенерго» проводять обшуки через висновки Держаудитслужби

У середу 6 вересня у приміщеннях комунального підприємства «Київтеплоенерго» здійснюють обшуки. Підставою цього стали висновки ревізії Державної аудиторської служби України, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«КП «Київтеплоенерго» не перешкоджає обшукам, добровільно надає запитувану інформацію та документи», — йдеться у повідомленні.

Водночас у КМДА зазначили, що на початку 2023 року вже подали до суду на Держаудитслужбу через порушення під час здійснення аудиту, необґрунтованість висновків і формальний підхід.

 

Живий журнал «Охорона праці і пожежна безпека»
Доступний 24/7 у смартфоні, на планшеті чи комп’ютері
Для довідок: 067-317-5886 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

«Відповідне провадження розпочато в Київському окружному адміністративному суді. Комунальне підприємство вважає висновки аудиторів необґрунтованими, бо в їх основі – не аналіз документації чи фактичної роботи, а суб’єктивні документально не підтверджені оцінки, взяті переважно з медіаджерел. Крім того, Держаудитслужба свідомо позбавила КП «Київтеплоенерго» можливості надати фахові пояснення та коментарі, чим грубо порушила порядок проведення державного фінансового контролю», — говориться у повідомленні.

Розроблення документів з пожежної безпеки
Індивідуальний підхід • Стислі строки виконання • Доступна ціна
067-317-5886podpiska@mediapro.com.ua

Наголошується, що фахівці Держаудитслужби під час підготовки звіту порушили регламент перевірки. Крім того, аудитори склали акт ревізії підприємства, хоча ревізія є окремим видом перевірки, потребує окремої процедури і проведена не була.

«Висновок аудиту є вкрай необґрунтованим, містить низку суб’єктивних та упереджених оцінок», — кажуть у КМДА.

Раптова смерть працівника підприємства
Формат: запис вебінару0 (800) 219-977

Джерело: СУДОВО-ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА


«Атестація робочих місць — на відповідність НПА з охорони праці + практичний кейс, як визначити на яких робочих місцях і як проводити таку атестацію, щоб уникнути штрафів»

  • про правове регулювання проведення атестації робочих місць за умовами праці;
  • як визначити які робочі місця слід атестувати за умовами праці — з чого почати та як організувати;
  • про вивчення факторів виробничого середовища і трудового процесу;
  • як складати карти технологічних процесів та обладнання (устаткування), що генерують шкідливі та небезпечні виробничі фактори й виконувати оцінку технічного стану виробничого обладнання.

Консультації та замовлення за телефоном: 0 (800) 219-977

Матеріали до теми


З 1 листопада 2024 року спеціальність «Охорона праці» повернулася у вищі навчальні заклади України
Кабінет Міністрів України постановою від 30.08.2024 № 1021 «Про внесення змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється ...