Інспектори відділу ринкового нагляду Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці зауважують, що співпраця між органами ринкового нагляду та суб’єктами господарювання відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки та якості продукції на ринку.
Заходи, передбачені законодавством, спрямовані на налагодження ефективної взаємодії між сторонами з метою запобігання та зменшення ризиків, пов’язаних з продукцією, яку реалізовують суб’єкти господарювання.
Раніше писали: Ринковий нагляд: що потрібно знати суб’єктам господарювання
Важливим елементом взаємодії є обмін інформацією між органами ринкового нагляду та суб’єктами господарювання. Це включає в себе обов’язковість для суб’єктів господарювання повідомляти органи нагляду про будь-які виявлені проблеми чи потенційні загрози безпеці чи якості продукції. Своєю чергою, органи ринкового нагляду, оперативно реагуючи на таку інформацію, вживають відповідних заходів для запобігання можливим негативним наслідкам.
Інспектори відділу ринкового нагляду відкриті для надання консультаційних послуг суб’єктам господарювання з питань відповідності їх продукції вимогам безпеки та якості, а також розроблення рекомендацій щодо удосконалення виробничих процесів та контролю за якістю продукції.
Лише за умови спільної праці, ми можемо створити сприятливі умови для оптимального функціонування безпечного та якісного ринку нехарчової продукції, зниження ризиків та підвищення рівня довіри споживачів до наданих на ринку товарів.
Читайте також:
- Ринковий нагляд: оцінка відповідності машин
- Ринковий нагляд: дотримання вимог відповідності нехарчової продукції
Джерело: Управління Держпраці