Під час зимового періоду за відсутності світла люди активно використовують генератори як джерела резервного електропостачання. Проте не завжди дотримуються правил їх використання. І найважливіше — ігнорують головне правило: генератор — лише для відкритого повітря! Адже під час його роботи виділяється чадний газ, що може призвести до отруєння і навіть летального випадку.
Зважаючи на вкрай невтішну статистику, закликаємо громадян неухильно дотримуватися правил користування генераторами.
Заходи пожежної безпеки: готуємося до перевірки — СПЕЦВИПУСК від ОППБ
Замовлення і консультації: 0 (800) 219-977
Рятувальники сформували чіткі поради та інструкції, яким потрібно неухильно слідувати, аби використання генераторів як джерела резервного, а почасти тепер і основного електропостачання було безпечним, ефективним та надійним, адже зимовий період лише розпочинається. Адже їх ігнорування може коштувати життя вам і ваших рідних!
! Найголовніше правило — в жодному разі не вносити генератор у приміщення (на балкон, в під’їзд, в магазин чи кав’ярню). Адже під час його роботи виділяються токсичні речовини, від яких можна померти.
- Генератор має залишатись на вулиці під спеціальним навісом, який захищає від дощу та підтоплень. Також можна подбати про спеціальний контейнер, що додатково захистить прилад від опадів.
Письмова консультація — замовте послугу від експертів журналу «Охорона праці і пожежна безпека»
Для довідок: 0 (800) 219-977
- Заховавши генератор під накриття, до нього має бути доступ чистого повітря.
- У контейнері потрібно передбачати систему виведення вихлопних газів.
- Генератор не повинен перегріватись.
Бережіть себе!
Журнал реєстрації перевірок
Для довідок: 0 (800) 219-977
Джерело: Управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА, ДСНС України