Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Підсумки опитування з питань охорони праці у звіті Sphera

Опубліковані результати нового опитування у звіті Sphera серед співробітників різних промислових компаній США, щодо виконання вимог безпеки праці.

З опитаних 75% підтвердили, що в компанії дійсно переймаються питаннями безпеки, з яких тільки 40% сказали, що керівництво притримується виконання спеціальних зобов’язань із затвердженої дорожньої карти, вимоги якої значно вище за нормативні.

Що стосується ключових факторів безпеки, то зниження ризику експлуатації було на першому місці у 60% опитуваних. Дотримання нормативно-правових норм, 48%, тоді як корпоративний пріоритет і пріоритет правління замикали трійку лідерів на рівні 37%.

Що стосується перешкод у проведенні запланованого технічного обслуговування та інспекцій, критичних для безпеки, у звіті встановлено, що 51% респондентів вказують на обмежені ресурси, 43% на суперечливі пріоритети і 31% на обмежені бюджети як головні перешкоди на шляху виконання запланованого технічного обслуговування та інспекцій.

Зважаючи на наведені результати можна зробити висновки щодо слабких місць і подальшого розвитку компаній в цілому та необхідності посилення контролю за виконанням нормативних вимог.

Джерело: Кафедра охорони праці та цивільної безпекиРозсилка новин