
Пов’язаними з виробництвом вважаються нещасні випадки, що сталися в процесі виконання працівниками трудових обов’язків або в дорозі (на транспортному засобі підприємства чи за дорученням роботодавця), внаслідок яких заподіяна шкода здоров’ю, зокрема тілесні ушкодження внаслідок обстрілу.
Тому потерпілий або працівник, який став свідком нещасного випадку, повинен негайно повідомити про це безпосередньому керівникові робіт, службі охорони праці або іншій уповноваженій особі підприємства, установи, організації.
Своєю чергою, безпосередній керівник робіт чи інша уповноважена особа зобов’язані терміново організувати надання першої домедичної допомоги потерпілому, забезпечити в разі потреби його направлення до медичного закладу та негайно повідомити роботодавцеві про те, що сталося.
(Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 337)
Плакати / стенди / наліпки / знаки — у магазині від журналу «Охорона праці і пожежна безпека»
Читайте також:
- Алгоритм дій у разі настання нещасного випадку
- Алгоритм дій для роботодавця в разі нещасного випадку на виробництві в умовах воєнного стану
- Щодо пенсійного та страхового забезпечення працівників вугільної галузі, які постраждали внаслідок нещасного випадку на виробництві
Джерело: Управління Держпраці