...

Балони з киснем: безпечне зберігання та експлуатація


Під час зберігання й перевезення балонів із киснем і користування ними для унеможливлення спалаху та вибуху необхідно стежити за тим, щоб на балони не потрапляли мастило або жир.

У разі виявлення забруднення балонів мастилом працівники, які обслуговують газозварювальні установки, повинні вжити заходів, спрямованих на запобігання випадкового відкривання вентиля. Балони з киснем і горючим газом мають використовуватися тільки за наявності на них редуктора.

Забороняється користуватися редуктором без манометра.

Читайте також: Які вимоги до зберігання балонів с киснем під час зберігання на складі?

 

Вимоги до зберігання балонів з киснем

Зберігати горючі матеріали та виконувати роботи, пов’язані з застосуванням відкритого вогню, дозволяється на відстані понад 25 метрів від складських приміщень, де зберігаються балони з газом.

Не можна зберігати в одному приміщенні балони з киснем разом із балонами з горючим газом. Порожні балони необхідно зберігати окремо від балонів, наповнених газом.

 

Транспортування балонів з киснем

Транспортувати та зберігати балони з газами необхідно з нагвинченими на їхні горловини запобіжними ковпаками. Наповнені газом балони на час перевезення слід укладати вентилями в один бік і перевозити в горизонтальному положенні або на ресорному транспорті, або на автокарах із обов’язковим застосуванням прокладок між балонами.

Читайте також: Про безпеку праці у закладі охорони здоров’я: Держпраці

Дозволяється перевозити балони в спеціальних контейнерах, а також без них у вертикальному положенні з обов’язковим застосуванням прокладок між балонами та огородження, щоб убезпечити їх від можливого падіння.

Під час навантажування, розвантажування, транспортування та зберігання балонів необхідно вживати заходів, що запобігають падінню, пошкодженню й забрудненню балонів.

Джерело: Управління Держпраці


Розроблення документів з охорони праці

Накази • розпорядження • положення • інструкції, програми
та інші документи.

Індивідуальний підхід
Стислі строки виконання
Доступна ціна

0 (800) 219-977(067) 317-58-86
E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Відповідальність за переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, не зазначеними в акцизних накладних
Відповідно до п.п. 230.1.5 п. 230.1 ст. 230 Податкового кодексу України, транспортні засоби, що набули статусу акцизних складів пересувних, а ...
Туристам наполегливо рекомендують утриматися від походів зимовими Карпатами на період лавинної небезпеки
Минулого тижня з Говерли зійшла лавина, — у ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області показали фото. Задля уникнення небезпеки туристам ...