Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

Інтегруйте це! На ринок виходить Elipse Integra!

GVS Group є одним з провідних світових виробників засобів і компонентів для мікрофільтрації з більш ніж 40-річною історією. GVS Filter Technology виробляє широкий асортимент фільтрів, включаючи власну інноваційну розробку фільтруючого матеріалу, який знайшов широке застосування в медицині, засобах індивідуального захисту, автомобільній промисловості, побутових приладах, вугільній і хімічній промисловості, косметології та системах фільтрації будівель тощо.

Що таке Elipse Integra?

Компанії GVS вдалося перемогти головну проблему спільного використання захисту дихання і зору.

Маска Elipse Integra представляє собою напівмаску, інтегровану з окулярами або, на професійній мові, ЗІЗОД (засіб індивідуального захисту органів дихання), комбінований із захистом зору. Широковідомий італійський підхід до дизайну дозволив створити продукт, позбавлений головного недоліку спільного використання напівмаски і окулярів — запотівання.

«З проблемою запотівання окулярів стикаються всі виробництва, але ми знайшли універсальне рішення», — розповідає представник компанії GVS. — У Elipse Integra окуляри і напівмаска спочатку поєднані в області перенісся, що забезпечує хорошу посадку, а на лінзу нанесено надстійке антизапітніваюче покриття. Наша розробка — перша, схвалена в якості комбінованого захисту органів дихання та зору відповідно до європейського стандарту EN 140».

Конструкція Elipse Integra

Розберемося, з чого складається Elipse Integra. Це ЗІЗ — комбінація напівмаски Elipse і захисних окулярів. Новий тип масок — 3/4!

Elipse — компактна напівмаска зі змінними фільтрами, які ловлять 99,95% часток розміром до 0,3 мікрон. Дрібний пил становить найбільшу небезпеку для здоров’я. Надійність захисту напівмаски Elipse забезпечує механічна фільтрація. Фільтр напівмаски ефективний протягом всього терміну експлуатації!

Завдяки низькопрофільним фільтрам, Elipse не обмежує поле зору і чудово поєднується з окулярами. Легка напівмаска з еластичного гіпоалергенного матеріалу (медичний термопластичний еластомер зі спеціальними добавками) адаптується під форму обличчя.

Напівмаска інтегрована з захисними окулярами власного виробництва GVS. Лінза з полікарбонату, особливо міцного небиткого матеріалу, покрита складом проти запотівання і подряпин (на 60% перевищує вимоги європейського стандарту EN 166) і витримує попадання частинок на швидкості до 120 м/с (В). Окуляри захищають не тільки передню, а й бічну частину обличчя, одночасно забезпечуючи огляд 180°. Додатково у комплект поставки можуть входити змінні плівки, що оберігають лінзу від бризок рідин, фарби тощо, тим самим подовжуючи термін служби.

Великий центральний клапан видиху Elipse Integra дозволяє легко дихати і відводить вологу з підмасочного простору.

Використання Elipse Integra

Новинка призначена, в першу чергу, для виробництв, де присутні пил і рідини. Elipse Integra комплектується фільтрами проти пилу і аерозолів (Р3), органічних газів і парів (А, В, АЕ, АВЕК та ін.). Версія з активованим вугіллям (Р3+) додатково захищає від запахів.

«Ми плануємо, що Elipse Integra займе місце між комбінаціями напівмасок з різними типами окулярів і повнолицьовими масками, тобто там, де необхідний захист дихання і зору, але немає вимоги до використання повної маски, — зазначає представник компанії GVS. — Наш продукт ідеальний з точки зору ціна-якість і ефективний у разі наявності проблеми запотівання окулярів».

Спосіб фільтрації

GVS пішла принципово іншим шляхом. Матеріал HESPA фільтрує повітря виключно механічним способом. Завдяки цьому, фільтр не втрачає захисних властивостей в найсуворіших умовах, включаючи стерилізацію в автоклаві при температурі +120 °C і тиску вище атмосферного, причому протягом багатьох циклів. Такі властивості відкривають величезні можливості застосування масок у фармакологічному та інших виробництвах, де потрібна стерильність.

Elipse Integra в Україні

Маска Elipse Integra пройшла реєстрацію в Україні. Наступний етап — презентації та впровадження всім зацікавленим споживачам.

«Всі кінцеві клієнти, які вже протестували новинку, зацікавлені в продукті, — говорить представник GVS. — Робочі, навіть не знаючи технічних параметрів, відзначають в звітних актах, що захист у Elipse Integra вищий і в порівнянні з одноразовими респіраторами, і в порівнянні з напівмасками, які вони використовують зараз. При цьому Elipse Integra дуже комфортна: вона легша, не обмежує огляд, а лінза не пітніє. Тобто, за всіма основними критеріями продукт отримує тільки позитивні відгуки».

Інноваційні технічні можливості компанії GVS включають розробку фільтруючих матеріалів, гідрофобну і гідрофільну технології, фільтри з активованим вугіллям, технологію покриття поверхні, що фільтрує, хімічні/біологічні лабораторії з дослідження пластикових фільтрів і металів, розробці полімерів. Якість для GVS завжди залишалася пріоритетом.

Працюйте безпечно та з комфортом!

За інформацією ТОВ «Восток-Сервіс» — офіційного дистриб’ютора GVS в Україні.

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!Розсилка новин