«Хімік®» арт. 6-033 — рукавички багатоцільового призначення


«Хімік®» арт. 6-033 — рукавички багатоцільового призначення

Що важливіше: захист людини на виробництві — здоров’я працівника, або продуктивність, ефективність виробничого процесу — зручність і комфорт роботи фахівця? На безглузде запитання є правильна відповідь.

Вирішуючи це питання, багато розробників та виробників захисних рукавичок, провівши багаторічні дослідження, прийшли до висновку, що можна поєднувати надійний захист і комфорт роботи, поєднавши в продукті різні матеріали. Наприклад, поєднання комфорту та захисних властивостей латексу з надійністю і високою хімічною стійкістю неопрену, в латексних рукавичках з неопреном «Хімік®» арт. 6-033.

Особлива еластичність латексу, в поєднанні з його високою стійкістю до лугів і кислот, зі всебічною хімічною стійкістю неопрену та його невразливістю до механічних руйнувань і термостійкістю, — витримує до 150 °С — лягли в основу рукавичок, що поєднують комфорт і надійність в експлуатації.

Поліхлоропреновий каучук (неопрен) був розроблений в 30-х роках минулого століття компанією «Дюпон» — найбільшої з виробництва полімерних матеріалів. Хімічний склад неопрену дуже близький за складом до натурального каучуку, тому й можливе їх поєднання.

Горючість неопрену нижче, ніж у гуми, зробленої тільки з використанням вуглеводневої сировини, тому він знаходить своє застосування як покриття для протипожежних дверей і в таких елементах військової та пожежної екіпіровки, як рукавички й захисні маски. Крім того, неопрен використовується як оболонка для кабелів і дротів. В автомобільній промисловості з неопрена робляться різні трубки, шланги, прокладки, ущільнювальні кільця, а також засоби гасіння вібрацій та шумозаглушення. Також неопрен використовується в будівництві, як прокладка при закріпленні залізобетонних балок на з/б колону.

Найважливіші властивості неопрену:

  • пластичність і розтяжність, як у натурального латексу;
  • захист:
  • від дії біологічних агентів;
  • від дії агресивних хімічних речовин;
  • високий ступінь захисту від механічних пошкоджень;
  • відсутність алергії;
  • легкість надягання в сухому та вологому середовищах.

Латексні рукавички з неопреном «Хімік®» арт. 6-033, з огляду на зазначене вище, — чудово справляються з навантаженням, при роботі з нагрітими поверхнями або хімікатами. Своє місце вони знайшли в процесах фарбування, антикорозійної обробки автомобілів та інших механізмів. При роботі з різними епоксидними та іншими смолами, при виробництві фарб, батарей, в авіаційній промисловості, на СТО і навіть сільському господарстві. У медичній і харчовій промисловості їх успішно застосовують при термо- і хімічній обробці обладнання.

Основні характеристики латексної рукавички з неопреном «Хімік®» арт. 6-033, від ТМ OZON

Надійність Висока хімічна стійкість до кислот (вище 80%) і лугів (до 50%)
Маслобензостійкість
Надійна стійкість до дії солей, мийних засобів
Захист від механічних впливів — 3.0.1.0.X (EN 388), захист від хімічних речовин AKLNO Type B (EN 374)
Комфорт експлуатації Долоня рифлена для посилення протиковзних властивостей

Сфера застосування латексних рукавичок з неопреном «Хімік®» арт. 6-033 не обмежена. Саме універсальність і багатоцільове призначення роблять латексні рукавички з неопреном «Хімік®» арт. 6-033 вигідними на виробництві.

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!

Матеріали до теми


За чий рахунок працівники забезпечуються ЗІЗ?
Для забезпечення безпеки та захисту здоров’я працівників роботодавець зобов’язаний забезпечити за свій рахунок придбання, комплектування, видачу та утримання (забезпечення працездатності ...
Які вимоги до забезпечення засобами індивідуального захисту працівників житлово-комунального господарства
Роботодавець зобов’язаний забезпечити за свій рахунок придбання, комплектування, видачу та утримання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) відповідно до нормативно-правових актів з ...
У яких випадках роботодавець зобов’язаний забезпечити працівників засобами індивідуального захисту: коментар Держпраці
Відповідно до статті 8 Закону України від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII «Про охорону праці», на роботах із шкідливими ...
Алгоритм організації усунення небезпечних виробничих факторів
Для усунення небезпечних виробничих факторів рекомендується дотримуватися таких універсальних заходів: Ідентифікація ризиків: регулярно проводити оцінку виробничих процесів, щоб виявити потенційні ...