Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

Безпека понад усе!

Директор ТОВ «ВО» ДНІПРОШКІРГАЛАНТЕРЕЯ»
Вікторія Вулах

Маючи стаж роботи на ринку ЗІЗ понад 10 років, ТОВ «ВО» ДНІПРОШКІРГАЛАНТЕРЕЯ» на сьогодні є виробником № 1 засобів захисту рук в Україні і одним з найбільших виробників трикотажних робочих рукавиць ТМ DOLONI на території Східної Європи.

На даний момент у ТМ DOLONI близько 100 моделей різних рукавичок для захисту рук, які використовуються при виконанні робіт різної складності у різних та спеціальних умовах. При виготовленні рукавичок ТМ DOLONІ переважно використовується сировина власного виробництва. Сучасне технологічне оснащення в’язально-ткацького цеху повного технологічного циклу, від виробництва пряжі до упаковки і логістики, забезпечує фабрику власною сировиною високої якості, що робить її практично незалежною від зовнішніх постачальників і дає змогу швидко реагувати на мінливі вимоги ринку і пропонувати кращі умови і пропозиції своїм постійним клієнтам.

У 2019 р. компанія розширила асортимент продукції в сегменті засобів індивідуального захисту (далі — ЗІЗ) та одягу спеціального призначення (далі — спецодягу), представлений ТМ SIZAM. Про досягнення і плани компанії потенційним замовникам — читачам журналу «Охорона праці і пожежна безпека» (далі — ОППБ) розповідає директор ТОВ «ВО» ДНІПРОШКІРГАЛАНТЕРЕЯ» Вікторія Вулах.

ОППБ: ТОВ «ВО» ДНІПРОШКІРГАЛАНТЕРЕЯ» має імідж стабільного підприємства, яке прагне відповідати сучасним вимогам. Виробничі потужності компанії розташовані як в Україні, так і на території Китаю та Азії. У вас, як виробничої компанії, великий досвід і потенціал для забезпечення українського споживача якісною, зручною продукцією, що відповідає європейським стандартам. Розкажіть, будь ласка, про це докладніше.

Вікторія Вулах: Уся наша продукція користується постійним підвищеним попитом у покупців не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Щодня ми спілкуємося з нашими партнерами та клієнтами і розуміємо, що потрібно нашим споживачам, які у них вимоги до засобів захисту, які питання має вирішувати цей продукт, і що ми, як фахівці, можемо запропонувати. Так виникла ідея розширення асортиментної лінійки у сегменті засобів індивідуального захисту, яка представлена на ринку новою торговою маркою SIZAM. У розробку цього продукту вкладені багаторічний досвід і знання кваліфікованих фахівців та експертів ринку ЗІЗ.

ОППБ: Які саме питання вирішує продукція нової марки?

Вікторія Вулах: Ми розуміємо, що люди проводять на роботі третину свого часу, і одяг, у якому вони працюють, та інша захисна амуніція мають, у першу чергу, відповідати вимогам охорони праці і заданим стандартам у тій чи іншій сфері промисловості, а також мати такі властивості, як функціональність, зручність і комфорт.

Ми так само врахували, що крім усіх перерахованих якостей, дуже важливо створити певний настрій для наших українських фахівців, тож розробили колекцію одягу за останніми європейськими трендами, в основі яких — ідея надання робочому одягу властивостей, запозичених в одязі спортивного призначення. Наприклад, наша зимова колекція вироблена на основі мембранних технологій, що забезпечує відмінну теплоізоляцію та терморегуляцію в момент активних рухів у несприятливих погодних умовах.

Наш одяг так само зручний, як і ваш повсякденний!

ОППБ: Для довгострокового ефективного розвитку підприємства важливе впровадження інновацій, залучення міжнародного досвіду. Що Ви можете сказати про мету діяльності компанії?

Вікторія Вулах: Наша команда відвідала велику кількість міжнародних виставок як в Азії, так і в Європі. Розуміючи всю складність і специфіку праці людей робочих спеціальностей, ми прийняли рішення про створення лінійки ЗІЗ і одягу спеціального призначення, які за якістю і надійністю не поступаються світовим брендам, що давно зарекомендували себе у цій сфері.

Наша мета — забезпечити українських фахівців надійним, високотехнологічним, функціональним і водночас комфортним захистом відповідно до сучасних європейських трендів.

ОППБ: Відмінна якість продукції та професіоналізм співробітників — запорука успішної роботи підприємства. Ви піклуєтеся, в першу чергу, про економічну безпеку та інтереси ваших клієнтів. Яку продукцію ви сьогодні готові запропонувати споживачеві?

Вікторія Вулах: Асортимент ТМ SIZAM розроблений для працівників таких сфер, як: будівництво та інжиніринг, сервіс і логістика, сільське і лісове господарство, легка та харчова промисловість і представлений у наступних категоріях:

  • захист голови (каски, каскетки-бейсболки);
  • захист обличчя і органів зору (окуляри відкритого і закритого типу, окуляри для зварювальників, захисні щитки);
  • захист органів дихання (фільтруючі напівмаски і фільтри до них, респіратори);
  • захист органів слуху (навушники, беруші);
  • захист тіла (спецодяг для захисту від загальних робочих забруднень, механічних і хімічних ризиків);
  • засоби захисту рук — ТМ DOLONI.
     
Захист зору   Захист дихання   Захист слуху   Захист голови

ОППБ: Чому споживач повинен віддати перевагу саме вашому продукту, маючи вибір серед інших торгових марок, представлених на ринку ЗІЗ?

Вікторія Вулах: Ми пропонуємо нашому споживачеві:

  • Широкий асортимент якісних товарів.
  • Відповідність продуктів як українським, так і європейським стандартам якості, яка підтверджена відповідними сертифікатами (технічним регламентом).
  • Повний пакет документів — можливість поставок на підприємства будь-яких форм власності.
  • Наявність продукції на складі в Україні.

Вся наша продукція пройшла необхідну сертифікацію для продажу і використання, налагоджена мережа її постачання. Наведу декілька інтернет-магазинів наших партнерів, де можна детальніше ознайомитися з асортиментом та зробити замовлення: ТК-Спецодяг, ТОВ «БСВ-Україна», STROYPLOSHADKA.UA.

ОППБ: Вікторіє Олександрівно, щиро дякуємо за розмову! Назвіть, будь ласка, контакти, за якими можна отримати необхідні консультації з вибору продукції та оформити покупку.

Вікторія Вулах: Ми щиро вдячні нашим споживачам за довіру і вибір нашої продукції та запрошуємо до співробітництва.

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!Розсилка новин