Зручно, як в ліжку. Розробили офісні меблі для любителів працювати з дому


Зручно, як в ліжку. Розробили офісні меблі для любителів працювати з дому

Не можете всидіти весь день за комп’ютером у офісі? Здається, ці меблі для вас.

Дизайнер Джеффрі Паскаль розробив серію м’яких меблів Grafeiphobia для роботи за ноутбуком, пише сайт Dezeen

Вони складаються з каркасу та подушок з піни різної щільності, які дозволяють розподілити вагу тіла на кілька різних точок опори.

Меблі розробляли за таким самим принципом, як у NASA для астронавтів – щоб підтримувати тіло в умовах невагомості.

Перше ліжко-крісло Besk розроблене для роботи за ноутбуком сидячи. Воно складається з трьох модулів – для підтримування спини, для сидіння і під ноги. Паскаль каже, у ньому зручно працювати до трьох годин поспіль.


Фото Dezeen

Друге крісло – Triclinium Gum – для роботи у положення на боці. Крісло складається з похилого каркасу з матрацом, столиком та подушок для рук та ніг. Максимально зручно у ньому працювати недовго, близько 30 хвилин.


Фото Dezeen

Крісло-ліжко The Flying Man призначене для роботи саме лежачи на животі. Воно складається з трьох частин – для ніг підтримки ніг, тулуба та ноутбука. Паскаль пропонує у такому кріслі проводити останню годину робочого дня.  


Фото Dezeen

Назва серії – Grafeiphobia – пов’язана зі страхом столів.  

Коли я працюю за столом, у мене завжди є відчуття примусу до роботи, що я мушу це робити. Я відчуваю стрес і тиск, й це не робить мене більш продуктивним, скоріше заважає“, – пояснив Паскаль.

Я вирішив поекспериментувати і працювати в ліжку щодня. Й справді, ставлення до роботи змінюється, ти почуваєшся комфортніше, працюєш швидше, спокійніше та більш зосереджено“, – каже дизайнер. 

Паскаль також зауважив і негативні моменти такої роботи – залишатися весь вдень в ліжку погано і з погляду гігієни, і для сну. Не працювати у спальній зоні – загальновідоме правило ефективності, каже винахідник. Тому у своїх меблях він поєднав плюси роботи за столом та у ліжку.

Джерело: УП Життя

Матеріали до теми


Допомога у кризових ситуаціях: чого не треба робити, надаючи першу психологічну допомогу
Головний спеціаліст сектору з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Світлана Семенова радить, ...