Збільшено розмір максимальної плати праці за виконання суспільно корисних робіт


Збільшено розмір максимальної плати праці за виконання суспільно корисних робіт

У жовтні минулого року Кабінет Міністрів України своєю постановою вніс зміни до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 753.

Згідно зі змінами, збільшено максимальну оплату суспільно корисних робіт, нині вона становить півтора розміру мінімальної заробітної плати за повний відпрацьований місяць.

Розроблення документів з охорони праці
Для довідок: 0 (800) 219-977 

Оскільки Закон України від 9 листопада 2023 року № 3460-IX «Про державний бюджет України на 2024 рік» установив з 1 січня нинішнього року мінімальну заробітну плату 7100 гривень, а з 1 квітня передбачив її збільшення до 8 тисяч гривень, максимальна оплата суспільно корисних робіт нині становить 10 650 гривень, а з 1 квітня зросте до 12 тисяч гривень.

Засоби індивідуального захисту — завітайте в магазин проєкту «Охорона праці і пожежна безпека»

Раніше писали:

Джерело: Управління Держпраці

Передплата 2024

Матеріали до теми


Внесено зміни до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання
Кабінет Міністрів України вніс зміни до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та ...
Президент України підписав Закон № 3621-IX, який, зокрема, врегульовує механізм психологічної підтримки
Закон № 3621-IX передбачає: Затвердження порядку психологічного забезпечення військовослужбовців Кабінетом Міністрів. Надання психологічної допомоги комбатантам з використанням психологічних служб військових ...