Нагадуємо про основні заходи безпеки.
Зона ризику. Приблизно третина земельного фонду України знаходиться в зоні ризику. Роботи з обробітку землі мають розпочинатися лише після проходження процедури передачі відповідальності щодо очищеної території від операторів протимінної діяльності та видачі відповідного сертифікату.
Роботи у денний час. Виконуйте роботи переважно вдень та уникайте тривалого перебування на відкритій території в зонах, що знаходяться поруч з місцями бойових дій.
Сигнали тривоги. Ніколи не ігноруйте сигнал «Повітряна тривога!». У разі загрози бойових дій негайно припиніть роботи, мінімізуйте пересування та шукайте найближче захисне укриття.
Перед виходом з укриття переконайтеся, що прозвучав сигнал «Відбій повітряної тривоги» та організуйте безпечне повернення, дотримуючись визначених маршрутів.
Читайте також: Боротьба з вибухонебезпечними предметами: з’явилася нова спеціальність
Постійне інформування. Стежте за оповіщеннями, що надходять через засоби зв’язку (зокрема мобільний телефон) і своєчасно інформуйте колег про можливі загрози.
Безпечна праця в умовах воєнного стану – це гарантія стабільного майбутнього держави. Будьте уважні та бережіть себе!
Мінно-вибухова травма: поведінка на місці події, домедична допомога — читайте в журналі «Охорона праці і пожежна безпека»
Джерело: Управління Держпраці