Кожна людина заслуговує на гідне життя, яке не можливо забезпечити без достойної роботи і належної матеріальної винагороди за неї. Мільйони людей, які шукають роботу, мають нагальну потребу в тому, щоб уряд забезпечував їх соціальний захист та закріплення прав працівників у законодавстві.
Гідна праця – це найкращий спосіб боротьби з бідністю. Саме тому 7 жовтня в усьому світі відзначають як Всесвітній день дій за гідну працю.
У червні 2008 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між українськими соціальними партнерами та Міжнародною організацією праці щодо Програми гідної праці.
Читайте також: Про охорону праці на підприємстві
Поняття гідної праці було розроблено Міжнародною Організацією Праці у 1999 році. І за визначенням «гідна праця – це високопродуктивна праця, яка гарантує гідний заробіток та соціальний захист чоловіків і жінок, в умовах свободи об’єднання, відсутності дискримінації, безпеки на робочих місцях та поваги до людської гідності».
Сьогодні, на жаль, існує проблема роботи в неформальному секторі, без будь-яких гарантій, що потребує підвищення соціального захисту і забезпечення гідних умов праці. Соціальний захист дає працівникам гарантії безпеки і дозволяє впевнено будувати своє майбутнє.
У Всесвітній день дій за гідну працю важливий кожен захід: як масштабні акції, так і невеликі події, будь-то дискусія за круглим столом, масова демонстрація чи флешмоб. Подібні заходи дозволяють привернути увагу українців до проблем працівників та захисту їх трудових прав.
Читайте також: Безпека робіт у замкненому просторі: важливі аспекти та вимоги
Джерело: Управління Держпраці
Розроблення документів з охорони праці
Накази • розпорядження • положення • інструкції, програми
та інші документи.
Індивідуальний підхід
Стислі строки виконання
Доступна ціна
0 (800) 219-977 • (067) 317-58-86
E-mail: podpiska@mediapro.com.ua