Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Що таке «Блакитна настанова» із запровадження правил Європейського Союзу щодо продукції?

Блакитна настанова із запровадження правил Європейського Союзу щодо продукції покликана сприяти розумінню широкими колами громадськості регуляторного режиму, який існує в ЄС стосовно багатьох видів продукції. У своїй практичний діяльності її широко використовують суб’єкти господарської діяльності (виробники, імпортери та розповсюджувачі), що здійснюють свою діяльність в ЄС або поставляють свою продукцію на європейський ринок, а також органи з оцінки відповідності та уповноважені органи влади Держав-членів ЄС. Таким чином, в Європейському Союзі «Блакитна настанова»  розглядається в якості довідника.  

Роз'яснення надав заступник начальника відділу організації державного та ринкового нагляду, надання адміністративних послуг Управління Держпраці в області Станіслав Сітнік.

Читайте також: 

Які основні положення Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції»?

Перевірки безпечості нехарчової продукції промислового призначення: інформація для виробників, розповсюджувачів та суб'єктів господарювання

Про звернення споживачів (користувачів) щодо захисту права на безпечність продукції

Де можна дізнатися про небезпечну продукцію та підробки?

Джерело: редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» за матеріалами Управління Держпраці у Кіровоградській області.


Придбати журнал

Придбати електронний журнал

Зміст свіжого номера

Усі видання з охорони праці та пожежної безпеки

Найближчі заходи


Читайте такожРозсилка новин