Страховий стаж і сплата єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) гарантують працівникам соціальний захист:
- оплату «лікарняних»;
- допомогу на випадок безробіття;
- допомогу на випадок нещасного випадку на роботі;
- виплати в разі професійного захворювання;
- пенсію.
Перевірте оформлення трудових відносин, своєчасність і повноту сплати страхових внесків, свій страховий стаж.
Нещасний випадок стався внаслідок воєнних дій. Процедура розслідування — читайте в журналі «Охорона праці і пожежна безпека»
Страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Єдиний внесок поєднує в собі обов’язкові внески на пенсійне страхування, страхування від безробіття, від тимчасової втрати працездатності та від нещасного випадку на роботі чи професійного захворювання.
Розслідування нещасного випадку на виробництві. З’ясовуємо обов’язки комісії та роботодавця — читайте в журналі «Охорона праці і пожежна безпека»
Якщо роботодавець (підприємство, фізична особа або фізична особа-підприємець) має найманих працівників, він зобов’язаний щомісяця сплачувати за них єдиний внесок. Стандартна ставка єдиного внеску для переважної більшості платників становить 22 % від бази нарахування (заробітної плати, винагороди за виконання робіт або надання послуг).
Джерело: ДПС
Живий журнал «Охорона праці і пожежна безпека»
Доступний 24/7 у смартфоні, на планшеті чи комп’ютері
- зразки документів
- моніторинг законодавства
- роз’яснення
- відповіді на запитання
- досвід провідних компаній
Презентаційний номер: e.oppb.com.ua
0 (800) 219-977