Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Оприлюднено проект наказу "Про затвердження Правил охорони праці в морських портах”

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України

„Про затвердження Правил охорони праці в морських портах”

Проект наказу Міністерства соціальної політики України
„Про затвердження Правил охорони праці в морських портах” (далі – проект акта) підготовлений з метою правового регулювання та забезпечення вимог щодо безпеки під час здійснення вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування та складування вантажів, перевезення працівників по території та акваторії морських портів і приведення їх у відповідність до чинного законодавства України про охорону праці та сучасним досягненням науки і техніки у сфері охорони праці та відповідних галузях економічної діяльності шляхом затвердження Правил охорони праці в морських портах.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 279-05-52.

Проект акта оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність”, розділ „Громадянам” → підрозділ „Консультації з громадськістю”).

Пояснювальна записка

Додаток до Пояснювальної записки 

Проект ПРАВИЛА охорони праці в морських портах

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУРозсилка новин