Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Обережно! Шахраї!

Держпраці попереджає суб’єктів господарювання, що поновилися факти шахрайських телефонних дзвінків щодо врегулювання питань дозвільного характеру.

Зокрема, стало відомо, що наступного дня після того як суб’єкт господарювання подав заяву на отримання адмінпослуги до ЦНАП на номер телефону, вказаний у заяві, приходить повідомлення з пропозицією надання допомоги. Згодом шахраї телефонують. Представившись іменем начальника та інших посадових осіб Управління Держпраці, шахраї переконують про необхідність переведення коштів на банківський рахунок нібито за сприяння у прийняті позитивного рішення щодо надання Дозволу Держпраці або реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

На цьому дії зловмисників не закінчуються. У разі якщо суб’єкт господарювання проігнорував пропозицію допомоги та отримав документи, як передбачено Порядком видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, на номер телефону приходить чергове повідомлення. На цей раз шахраї повідомляють про прийдешні неочікувані перевірки щодо додержання законодавства з питань охорони праці.

Управління Держпраці повідомляє, що керівництво та посадові особи Держпраці не звертаються до суб’єктів господарювання з «вимогами» і «проханнями» та при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України.

Телефонують з номерів +380660740764,+380986826563 та інших.

Будьте обачними!

Джерело: Управління ДержпраціРозсилка новин