Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

На лісосіці в Чернівецькій області загинув тракторист: Держпраці розпочала розслідування

Управлінням Держпраці у Чернівецькій області створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що мав місце у ДП «Берегометське лісомисливське господарство» Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства: загинув тракторист, який керував трелювальним трактором.

За попередніми обставинами, водій рухався трелювальним трактором ТДТ-55 волоком лісової ділянки. Під час руху трактор перекинувся у бік схилу гори, унаслідок чого водія викинуло з кабіни. У результаті падіння працівник підприємства отримав травми, несумісні з життям.

Комісія Управління з’ясовує остаточні обставини та технічні причини настання нещасного випадку зі смертельним наслідком.

За сім місяців 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях Чернівецької області зареєстровано 21 нещасний випадок, три із яких – зі смертельним наслідком.Нещасні випадки зі смертельним наслідком мали місце на підприємствах автомобільного транспорту, машинобудування, будівництва та з виробництва будматеріалів.

Джерело: прес-служба Головного управління Держпраці у Чернівецькій області.

У рубриці «Безпека праці» журналу «Охорона праці і пожежна безпека» ви завжди можете знайти докладні матеріали щодо розслідувань нещасних випадків на підприємствах.
Читайте у липневому номері:  Рядові працівники теж потрапляють на лаву підсудних
Читайте у серпневому номері:  Куди не подивись — скрізь одне і те ж…

Придбати журнал

Придбати електронний журнал

Зміст свіжого номера

Усі видання з охорони праці та пожежної безпеки

Найближчі заходи




Розсилка новин