Філадельфійська декларація — історичний внесок у світові стандарти праці


Філадельфійська декларація — історичний внесок у світові стандарти праці

Вісімдесят років тому (10 травня 1944 року) на засіданні Міжнародної конференції праці у Філадельфії було одноголосно прийнято Філадельфійську декларацію. Цей документ став історичним внеском у соціальний мандат МОП та відіграв ключову роль у формуванні сучасних принципів та стандартів праці.

У період, коли світ наближався до кінця Другої світової війни, Філадельфійська декларація артикулювала прагнення до кращого майбутнього, підтверджуючи, що права людини повинні бути в центрі всієї національної та міжнародної політики.

Телефонна консультація з охорони праці і пожежної безпеки
Для довідок: 0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Статут декларації включав такі важливі аспекти, як право кожної людини на здорові та гідні умови праці, справедливу заробітну плату, а також на освіту та соціальний захист.

Сьогодні, через вісім десятиліть, Філадельфійська декларація продовжує надихати глобальну спільноту та є нагадуванням про те, що праця не є товаром — вона є фундаментом для гідності та незалежності кожної людини.

Джерело: Управління Держпраці

Посібник «Організація охорони праці від А до Я Покроковий алгоритм дій, підводні камені, рекомендації експерта»

Матеріали до теми


Розроблені Методичні рекомендації щодо складання завдання на проєктування для реконструкції зруйнованих будівель шкіл
Проєкт GIZ “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні“, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) ...