Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

ДТЕК Нафтогаз визнана найкращою компанією з охорони праці

Компанія "Нафтогазвидобування", видобувний актив ДТЕК Нафтогаз, перемогла у Всеукраїнському огляді-конкурсі "Краще підприємство з охорони праці" серед компаній видобувного сектору у категорії до 250 працівників.

Конкурс-огляд проводиться щорічно Державною службою України з питань праці. Мета конкурсу — підвищити рівень культури безпеки праці, популяризувати питання охорони праці, сприяти покращенню умов праці та впровадженню сучасних методів управління охороною праці тощо. У конкурсі брали участь підприємства, у яких не було нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань упродовж попереднього календарного року.

Оцінювання учасників конкурсу здійснювалося за такими характеристиками: наявність та ефективне функціонування системи управління охороною праці, в тому числі відповідно до вимог міжнародних стандартів; наявність служби охорони праці; наявність кабінетів, кутків з охорони праці та їх обладнання; виконання заходів щодо поліпшення умов праці; витрати на охорону праці; своєчасне забезпечення працюючих якісним спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального захисту; своєчасне навчання і перевірка знань працівників з питань охорони праці та багато інших характеристик.

Дмитро Мелешенко, керівник департаменту з промислової безпеки, охорони праці та охорони навколишнього середовища, зазначив: "Обов'язок кожного підприємства — надійне забезпечення прав та законних інтересів працівників, створення системи, яка захищає здоров'я та життя людей, не дозволяє недобросовісному роботодавцю економити на стандартах безпеки, ігнорувати вимоги. Безпека виробництва — це надзвичайно важлива економічна та соціальна задача".

Джерело: www.obozrevatel.com

Читайте такожРозсилка новин