ДСНС розпочала публікацію результатів перевірок у Пілотному модулі ІАС


ДСНС розпочала публікацію результатів перевірок у Пілотному модулі ІАС

Державна служба з надзвичайних ситуацій України долучилася до роботи у Пілотному модулі планування заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС ДНК (Інтегрована автоматизована система державного нагляду і контролю). Відтепер інформація щодо проведення перевірок, насамперед, з пожежної безпеки в громадських закладах висвітлюється на сайті https://inspections.gov.ua/ 

Зокрема, на порталі розміщується інформація щодо перевірок торговельно-розважальних центрів, закладів охорони здоров’я, а також шкіл та садочків, в рамках масштабної кампанії, яку розпочала ДСНС у 2018 році.

“На сьогодні ДСНС виявлено понад 15 тисяч порушень, з яких більше 5 тисяч не усувались протягом тривалого часу. Вже перевірено 1319 об’єктів, з яких 937 дошкільних та шкільних закладів, 56 лікарень зі стаціонарним лікуванням, 326 торговельно-розважальних центрів і об’єктів дозвілля. Тільки в Києві порушення виявлені у ТРЦ «Магеллан» та «Dream Town». Пропонується закрити ТЦ “Альтаіровскій” в Одесі, ТЦ “Нікос” і супермаркет “Колібріс” в Рівненській області. Безпека громадян – на першому місці. Відтепер – наша робота стане ще відкритішою та кожен громадянин України зможе зайти на сайт ІАС та побачити результати перевірок громадських закладів в своєму місті”, – зазначив очільник ДСНС України Микола Чечоткін.

Голова Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олексій Гончарук зауважив в свою чергу, що приєднання ДСНС до ІАС свідчить про зміну підходів в держорганах.

“Держава змінюється. І ми бачимо ці зміни. Органи влади стають відкритішими. Вже сьогодні на Пілотному модулі ІАС працюють 18 органів державного нагляду і контролю, зібрано понад 108 тисяч запланованих перевірок, з яких вже більше 2000 тисяч – з результатами, та більше 3 тисяч позапланових перевірок на 2018 рік. І ми раді, що ДСНС також стали частиною цього процесу– зазначив Голова BRDO.

На сьогодні ДСНС внесено результати вже 45 планових перевірок та 50 позапланових.

Читайте також: Слово за Кабміном: чи з’явиться в Україні загальнодержавна ІТ-система оцінки ризиків?

Довідково:

Пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС ДНК створено у 2017 році Державною регуляторною службою України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO). Функціонал Пілотного модулю ІАС постійно розширюється: з початку він був лише помічником у плануванні заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік, сьогодні вже дозволяє публікувати та узагальнювати результати заходів державного нагляду (контролю).

Джерело: BRDO

Матеріали до теми


Щодо деяких питань господарської діяльності з виробництва вибухових матеріалів промислового призначення
Звертаємо увагу, що Законом України від 10 жовтня 2024 року № 4017-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ...
Про формальну невідповідність рухомого обладнання, що працює під тиском
Технічний регламент рухомого обладнання, що працює під тиском, визначає, що орган ринкового нагляду невідкладно вимагає від відповідного суб’єкта господарювання вжиття ...