Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Чи потрібно отримувати дозвіл на монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкцію електричних або працюючих на газі чи рідкому паливі котлів та водонагрівачів потужністю до 0,1 МВт?

Згідно з пунктом 6 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107 (далі – Порядок), дозвіл за формою згідно з додатком 1 видається, зокрема, роботодавцеві – на виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у групі А додатка 2.

Відповідно до пункту 8 групи Б переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 № 77, до устаткування підвищеної небезпеки відносяться інші машини, механізми, устатковання, що не увійшли до групи А та до яких виробником встановлені вимоги щодо проведення технічного огляду, випробування та/або експертного обстеження (технічне діагностування).

Отже, роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у пункті 11 групи А додатка 2 до Порядку, зокрема, на монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкцію електричних або працюючих на газі чи рідкому паливі котлів та водонагрівачів потужністю до 0,1 МВт, до яких виробником встановлені вимоги щодо проведення технічного огляду, випробування та/або експертного обстеження (технічне діагностування).

Джерело: Управління Держпраці

Читайте також



Розсилка новин