Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Рекомендації громадянам України у зв'язку з масштабними лісовими пожежами в Греції та Північній Македонії

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив посольствам України в Грецькій Республіці та Республіці Північна Македонія тримати на особливому контролі потреби українських громадян у зв'язку з масштабними лісовими пожежами у цих країнах.

МЗС України рекомендує громадян України, які планують поїздки до Греції та Північної Македонії або вже перебувають на їх території:

1) утриматися від відвідування уражених стихією локацій;
2) уважно відстежувати повідомлення місцевих служб цивільного захисту;
3) неухильно дотримуватися рекомендацій та приписів щодо безпеки;
4) у разі виникнення загрози життю або здоров’ю невідкладно звертатися до відповідної закордонної дипломатичної установи України за місцем перебування:

Посольство України в Грецькій Республіці (телефон “гарячої лінії”: (+30 6932765606, електронні адреси: emb_gr@mfa.gov.uaconsul_gr@mfa.gov.ua).

Посольство України в Республіці Північна Македонія (телефон “гарячої лінії”: (+38 97258 9639, електронна адреса: emb_mk@mfa.gov.ua).

Нагадуємо також про функціонування цілодобової «гарячої лінії» МЗС України за тел. +38 044 238 16 57, електронна адреса: cons_or@mfa.gov.ua.

УВАГА! Епіцентр пожежної небезпеки в Греції зосереджений на півночі столичної агломерації, західній частині півострова Пелопоннес та острові Евія (Евбея).

Місцеві рятувальні служби продовжують здійснювати комплекс заходів з ліквідації осередків пожеж.

Читайте такожРозсилка новин