Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

У центрі уваги людина! Про сучасний одяг зі світловідбивними елементами

«У центрі уваги — людина!» — саме з таким гаслом минула найбільша європейська виставка з охорони праці та промислової безпеки «А+А» в Дюссельдорфі (Німеччина). І саме з таким гаслом і в такому напрямку крокували всі європейські виробники засобів індивідуального захисту протягом 2018 року…

Саме людина — в центрі уваги, а не те, що на ній одягнено. Ознайомившись лише з частиною експонатів, продемонстрованих на виставці, ми були приємно вражені і водночас здивовані: наскільки сьогодні виробники зосередили увагу на питаннях щодо посилення рівня безпеки людини. І головними трендами стали одяг і взуття підвищеної видимості і/або зі світловідбивними елементами. Хто б міг подумати, що навіть такі «монстри» виробництва спортивного одягу, як Adidas, Puma, Diadora та ін., розпочали випуск серії одягу з елементами підвищеної видимості — від робочого одягу до корпоративного.

Як це працює

Це спеціальний одяг, що забезпечує видимість працівників при роботі в умовах надзвичайних ситуацій, в нічний час, на автошляхах, надає можливість розпізнавати працівників екстрених служб при скупченні людей та у громадських місцях.

Світловипромінювальна стрічка Glowtex, яка світиться в умовах недостатньої видимості або в темряві.

Світловідбивна стрічка HiVisTex
для видимості в умовах недостатньої видимості при освітленні джерелами штучного світла.

Флуоресцентний матеріал для видимості за денного світла.

Перевага очевидна

Одяг та взуття підвищеної видимості не тільки захищає людину від будь-яких виробничих і побутових травм, а майже нанівець зводить усі інші ризики, що не залежать від сфери діяльності і дій самої людини. Це справді значно підвищує безпеку і знижує кількість травмонебезпечних ситуацій на робочому місці.

Сучасні технології

ХХI століття впевнено крокує вперед, і на сьогодні вже недостатньо мати в арсеналі сигнальний жилет з тканини «діагональ», який після декількох циклів прання перетворюється на звичайний жилет, що унеможливлює виконання належних функцій виробу, призначеного для робіт в нічний і денний час доби.

Тож насамперед на що саме варто зважати? Як відомо, провідні вробники спеціального одягу постійно розвиваються та вкладають у виробництво весь свій досвід, знання і презентують на ринку сучасну продукцію й нові технології. Тож рекомендуємо звернути увагу на таке:

Світловідбивна стрічка HiVisTex  — інновація серед світловідбивних матеріалів. Виготовляється з тисячі високоякісних ширококутних скляних смужок на кожен квадратний сантиметр. Принцип дії таких смужок аналогічний до практичної функції тисячі крихітних дзеркал і полягає у відбиванні світла до його джерела у вигляді діамантового білого світіння.

Такі стрічки зберігають свої властивості навіть після багаторазового прання й не втрачають їх протягом усього терміну експлуатації одягу.

Світловипромінювальні стрічки

Потрійна технологія hi-vis — GlowTex™Технологія GlowTex™ застосовує новітні інновації у світловипромінювальних виробах, щоб забезпечити користувачеві максимальний рівень захисту одягу підвищеної видимості.

Технологія сонячного зарядного пристрою. Післясвітіння триває до 6 годин, перш ніж воно цілком розрядиться!

Немає межі досконалості! Щороку запроваджуються нові технології, нові продукти, завдяки яким з’являється унікальна можливість якомога надійніше захистити людину та суттєво підвищити її безпеку. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, адже найцінніше в цьому світі — людина!

Працюйте безпечно та з комфортом!

За інформацією ТОВ «Восток-Сервіс»

ukrvostok.prom.ua

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!Розсилка новин