Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся до кола найкращих професіоналів!

За прогнозами Укргідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону 18-19 січня очікується суттєве погіршення погодних умов: сильні опади, вдень 18 та вночі 19 січня налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовина, снігові замети (висотою до 40 см), на дорогах ожеледиця, вітер переважно південний 15-20 м/с.

На адресу ГУ Держпраці у Львівській області надійшов лист від Публічного акціонерного товариства «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» з проханням провести позапланову перевірку.
Пункти обігріву відкриті на автодорогах
Президент Петро Порошенко підписав Закон № 2249-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Робота у важких та шкідливих умовах праці впливає на стан здоров’я працівників, потребує забезпечення пільгами та компенсаціями, передбаченими законодавством. Дуже важливими є пільги та компенсації, які передбачає атестація робочих місць: пільгове пенсійне забезпечення, додаткові відпустки, доплати.

Для того щоб домогтися успіху, бізнесмени повинні концентруватися на головному: на реалізації своєї підприємницької діяльності, виконанні вимог клієнтів. І все, що їх відволікає від головного – знищує їх конкурентоспроможність. Про це говорить член групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Олександр Шкурла у своїй колонці на www.biz.nv.ua.

Управління інспекційної діяльності — з 10 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв. кожного вівторка за адресою: м. Київ, вул. Десятинна, 14, другий поверх, каб.214 або 223

Станом на 8 год. 18 січня спостерігаються опади у вигляді невеликого снігу у Волинській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Черкаській та Полтавській областях, невеликий сніг з дощем у Кіровоградській та Одеській областях, невеликий дощ у Миколаївській області. На решті території без опадів.

Основний закон Держави — Конституція України — статтею 43 гарантує кожному право на працю. Цією ж статтею Конституція визначає, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.

З січневого номера практичного журналу «Охорона праці і пожежна безпека» ви дізнаєтеся про

Сторінки