Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Внесено зміни до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічний транспортних засобів

08 липня 2020 року прийнято постанову № 617 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», яка набрала чинність 23.07.2020 року.

Зазначеною постановою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів» від 06.01.2010 р. № 8 (далі — Порядок), зокрема.

Згідно п. 10 Порядку реєстрація технологічного транспортного засобу здійснюється на підставі письмової заяви власника за зразком згідно з додатками 1 і 2 (зі змінами), до якої додаються:

  • засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують право володіння, користування і розпорядження технологічним транспортним засобом;
  • декларація про відповідність, оформлена виробником або його уповноваженим представником, — для технологічних транспортних засобів, на які поширюється дія Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 р. № 62, та які реєструються вперше.

До заяви додається також акт технічного огляду (технічний огляд технологічних транспортних засобів проводиться експертними організаціями, які мають підтверджену компетенцію для провадження інспекційної діяльності як третя сторона відповідно до законодавства — абзац другий п. 9 Порядку).

Відповідно до п. 18 Порядку на зареєстрований (перереєстрований) технологічний транспортний засіб територіальний орган Держпраці через центр надання адміністративних послуг видає свідоцтво про реєстрацію встановленого зразка та присвоює номерний знак. Свідоцтво про реєстрацію має необмежений строк дії.

Купівля присвоєних під час реєстрації (перереєстрації) номерних знаків на технологічні транспортні засоби здійснюється їх власниками у суб’єктів господарювання, які їх виготовляють.

Джерело: Управління ДержпраціРозсилка новин