Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Щодо необхідності проведення атестації робочих місць працівників, які працюють на орендованому обладнанні

Чи потрібно проведення роботодавцем атестації за умовами праці робочих місць працівників, які працюють на орендованому у іншого підприємства обладнанні?

Пунктом 1 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 р. № 442 визначено:

«Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і організаціях незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, а також на їхніх нащадків як тепер, так і в майбутньому».

Тобто, атестація робочих місць за умовами праці проводиться роботодавцем у випадку, коли використовуваний роботодавцем технологічний процес, використовуване роботодавцем обладнання, використовувані роботодавцем сировина та матеріали (незалежно у власності кого вони знаходяться) є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів та можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працівників.

Джерело: Управління Держпраці



Розсилка новин