Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Поширення атестації робочих місць у зв’язку із створенням установи в результаті реорганізації

Вимогами частини 3 пункту 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. № 442 (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 р. № 741) передбачено проведення позачергової атестації у разі докорінної зміни умов і характеру праці з ініціативи роботодавця, профспілкового комітету, трудового колективу або його виборного органу, органів Держпраці.

Міністерству соціальної політики України надано право роз’яснення щодо порядку проведення атестації робочих місць, як передбачено частиною 2 пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. № 442.

Згідно пункту 4.2. Порядку застосування Списків № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчисленні стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18.11.2005 р. № 383 позачергова атестація проводиться у разі докорінної зміни умов і характеру праці та у разі припинення діяльності підприємства, установи, організації із визначенням правонаступника.

З урахуванням наявних роз’яснень Міністерства соціальної політики України щодо порядку проведення атестації робочих місць за результатами реорганізації установи, її правонаступник повинен провести позачергову атестацію робочих місць.

Джерело: Управління ДержпраціРозсилка новин