Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

Вимоги до робочого взуття. Крок за кроком, і тільки вперед!

Існує безліч видів робочого взуття. Кожен тип такого взуття відрізняється особливими захисними властивостями, яких потребують різні спеціальності. У будь-якому випадку робоче взуття є своєрідним чинником, що впливає на поліпшення умов праці, а отже, спонукає до підвищення продуктивності праці.

Особливі вимоги до робочого взуття:

1. Взуття має бути зручним і комфортним, оскільки в ньому людина проводить переважну частину дня, і незручне взуття може перешкоджати їй повноцінно та якісно виконувати свої трудові обо в’язки.
2. Взуття має бути акуратним, гідним на вигляд, що залежить від дизайну моделі. Адже таке взуття, як і спецодяг, є чинником, що сприяє формуванню іміджу компанії і підвищенню задоволеності пра цівників від своєї роботи.
3. Кожній спеціальності належить відповідний тип робочого взуття, яке виготовляють, застосовуючи матеріали з особливими, специфічними захисними властивостями.

Легкість. Комфорт. Дизайн

ТОВ «Восток-Сервіс» представляє нову лінійку захисного взуття торгової марки NITRAS® 7300 SPORTSTEP від компанії AS Arbeitsschutz GmbH (Німеччина).

До серійного ряду цього взуття входять:
сандалі 7302;
напівчеревики 7300;
черевики 7301;
черевики зимові 7301W.

Усі моделі виконані в абсолютно новому привабливому дизайні.
Основні переваги взуття серії NITRAS® 7300 SPORTSTEP:
• натуральна вологостійка шкіра без підшліфовки;
• зносостійкі текстильні матеріали;
• без металевих частин;
• повністю антистатичне згідно з EN 61340-4-3.

Взуття має захисний підносок, виготовлений з композитних матеріалів з термоізолюючими, немагнітними, антикорозійними й антиалергенними властивостями.

Захисний підносок взуття серії NITRAS® 7300 SPORTSTEP на 50 % легший за традиційний металевий підносок!

Комфортна гнучка антипрокольна устілка, виготовлена з композитних волокон, забезпечує, на відміну від металевої, 100 % захист стопи. Тому таке взуття легке, гнучке і дуже зручне для носіння.

Гнучка антипрокольна устілка забезпечує захист стопи на 100%

  

Водонепроникна і «дихаюча» сітчаста підкладка добре відводить вологу і забезпечує відчуття комфорту при тривалому носінні взуття. Ергономічна вкладна устілка з амортизаційними властивостями також додає зручності. До того ж взуття NITRAS® 7300 SPORTSTEP пройшло сертифікацію згідно з DGUV Rule 112-191, і тепер в нього дозволено вкладати ортопедичні устілки (крім черевиків зимових 7301W).

Взуття NITRAS® 7300 SPORTSTEP пройшло сертифікацію згідно з DGUV Rule 112-191.

Підошва, виготовлена з двокомпонентних матеріалів ПУ-ТПУ (поліуретан-термополіуретан), має високі механічні характеристики, антиковзаючі властивості (SRC), виокремлюється стійкістю до продуктів нафтопереробки й агресивних хімічних речовин, стійкістю до високих температур при контакті до +180 °С. Підсилюючий наплив з поліуретану в ділянці носка перешкоджає його передчасному зносу.

М’які верхній кант і вшитий язичок забезпечують щільне прилягання і комфорт навіть при тривалому носінні.

Наука адаптації технологій до людини

Для того щоб спеціальне взуття було комфортним і не створювало незручностей протягом усього періоду носіння, його конструкція має бути всебічно виваженою. І ось яким моментам виробники цього спеціального взуття, які жадають підвищити її комфортність, надають особливої уваги:

Світловідбивні елементи — додаткова безпека в темний час доби і/або при неналежному освітленні

Анатомічна конструкція. Стопа людини — дуже складна і рухома частина тіла. Усього в тілі людини налічується 206 кісток, 52 з яких розташовані в стопах. Незважаючи на візуальну статичність стопи, вона вкрай гнучка. Вона має три точки кісткової опори: дві розташовані в передньому відділі стопи і одна — в задньому. Під час ходіння кістки стопи роблять певний цикл переміщень. Все це, як і безліч інших факторів, має бути враховано при конструюванні моделей. Інакше людина відчуватиме дискомфорт від носіння взуття.

Рефлексологія. Один із напрямів альтернативної медицини — мануальний вплив на специфічні області ступень, рук або вух. Наразі немає жодних доказів, що завдяки такому виду медицини виліковуються хвороби, проте чітко зафіксовано, що вплив на певні точки на стопі людини спричиняє зміни її фізіологічного стану. Досвідчені виробники взуття обов’язково враховують цю особливість під час виготовлення своєї продукції.

Ширина колодки. Дуже важлива деталь, про яку часто навіть не згадують, вважаючи, що достатньо лишень вибрати розмір взуття. Насправді ширина колодки — не менш важливий фактор, оскільки завдяки їй можна одразу визначити, чи тиснутиме підібрана модель чи бовтатиметься на нозі. Зокрема, фахівцями-дослідниками виявлено, що у західноєвропейців стопа вужча, ніж у східноєвропейців. Цей чинник також обов’язково треба враховувати виробникам і добирати оптимальну ширину колодки саме для того ринку, на який вони планують постачати взуттєву продукцію. Завдяки такому підходу, безперечно, можна домогтися ідеальної відповідності розміру взуття і ноги споживача, що, безумовно, підвищить комфорт носіння.

Цікаво знати! У західноєвропейців стопа вужча, ніж у східноєвропейців. Цей фактор впливає на оптимальну ширину колодки.

Нові рішення — шлях до ідеалу

NITRAS® 7300 SPORTSTEP — якісно нове взуття, адаптоване практично до всіх параметрів ідеального взуття, перевірене мільйонами споживачів у всьому світі.

Ідеальним для роботи можна назвати таке взуття, яке:
• має цілковиту і точну відповідність розміру стопи;
• виготовлене з урахуванням анатомічних особливостей будови стопи;
• має високу зносостійкість і якісне пошиття;
• зручне і комфортне при носінні;
• виготовлене з матеріалів, що не містять шкідливих речовин;
• має легку масу, не навантажує ноги;
• не створює ефекту «парника», дозволяє ногам «дихати», підтримує необхідний мікроклімат.
Навіть найдрібніші деталі взуття NITRAS® 7300 SPORTSTEP — контури, шви, матеріали — засвідчують його високу якість, що гарантує комфортну захищеність ніг навіть за екстремальних ситуацій.

Бездоганні ергономічні властивості — результат тривалих досліджень і великого досвіду, набутого за роки наполегливої роботи

За інформацією ТОВ «Восток-Сервіс», ukrvostok.prom.ua


 

Придбати журнал

Придбати електронний журнал

Зміст свіжого номера

Усі видання з охорони праці та пожежної безпеки

Найближчі заходи
Розсилка новин