Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

Нові окуляри uvex — довершеність, якість, комфорт і безпека! Частина 3. Коригувальні захисні окуляри uvex

Коригувальні захисні окуляри uvex уже багато років є провідним виробником засобів захисту для спортсменів з усього світу, що демонструє важливість правильного вибору засобів захисту для досягнення успіху. Як і в спорті, організація робочого місця на промисловому підприємстві також висуває особливі вимоги до працівників і засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). Надзвичайно важливо усвідомлювати, що ваші ЗІЗ захистять вас за будь-якої критичної ситуації.

uvexsafety — це синонім рішень по забезпеченню безпеки і захисту здоров’я, які відображають сучасні тенденції і вимоги ринку. Основа цього — високотехнологічні ноу-хау, інновації та бездоганна якість. Понад 80 % продукції uvexsafety виготовляється на власних виробничих потужностях uvex у Німеччині…

uvex 2 в 1 – захисні й коригувальні!

На сьогодні захисні коригувальні окуляри стали важливою частиною засобів індивідуального захисту. Основна вимога до окулярів полягає в тому, щоб вони стали гарантом їх відповідності до правил безпеки та забезпечували комфорт носіння.

За даними компанії uvex, майже 25 % працівників промислових підприємств мають проблеми із зором. Щоб захистити очі, робітники з вадами зору («мінус» або «плюс»), вимушені носити захисні окуляри, одягаючи їх поверх перших коригувальних. Ситуацію могло б врятувати носіння лінз, але вони підходять не кожному працівникові.

Тож людям доводиться працювати у двох парах окулярів. Це незручно та ще й небезпечно:

  • скло окулярів блікує, через що зображення перед очима видається нечітким;
  • виникає ефект подвійного зображення.

Токар з такими проблемами, наприклад, при витискуванні високоточної деталі може пошкодити дорогу заготовку. Ще більш жалюгідні наслідки можливі у разі надзвичайної події: неналежно припасовані захисні окуляри не захищають очі, і в гіршому випадку працівник просто позбавлений оптимального показника зору.

А захисні коригувальні окуляри поєднують дві функції: коригують зір і надійно захищають очі від випаровування та дрібних частинок.

Більше ніж просто стандартне рішення!

Захисні коригувальні окуляри захищають очі та поліпшують огляд і здатність бачити користувачеві. А отже, компанія uvex пропонує надійну індивідуальну безпеку для всіх сфер застосування, зокрема:

  • захисні коригувальні окуляри, сертифіковані відповідно до європейських норм;
  • широкий вибір лінз та типів фокусу для вдоволення всіх вимог;
  • надзвичайно широкий діапазон оправ, що забезпечує особливі вимоги щодо комфорту працівників;
  • кваліфікована консультація та індивідуальна адаптація від фахівців з оптики.


Люди цінують гарну оптику!

Захисні коригувальні окуляри uvex вирізняються надзвичайним комфортом, стильним дизайном та витонченою функціональністю.

З практичного досвіду відомо, що в кінцевому підсумку вкладення в таку бодай і недешеву оптику підприємству вигідно. Працівники будуть забезпечені надійним захистом; знову ж таки, люди у «своїх» окулярах цінують якісну оптику і дбайливо до неї ставляться, тож окуляри, вартість яких дорожча, слугуватимуть набагато довше. Крім того, турбота про працівника підвищує лояльність до компанії та знижує плинність кадрів.

«Це абсолютно виправдано як рівнем безпеки і технічних характеристик наших продуктів, так і їх сучасним дизайном, підвищеним рівнем комфорту для користувача і тривалим терміном служби», — зазначив президент uvex Стефан Брюк.

Варто зазначити, що коригувальні засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) вимагають компетентного консультативного досвіду, щоб забезпечити правильне рішення та відповідність. А отже, коригування здійснюють кваліфіковані фахівці в галузі оптики, акустики та ортопедичного взуття. За запитом uvex може організувати семінари для професіоналів (наприклад, лікарів компанії або професійних медсестер) з метою надання їм необхідного рівня знань про коригувальні ЗІЗ.

Захищати людей!

Мета компанії — захищати людей. Постійно враховуючи вимоги клієнтів, uvex розробляє, виробляє, реалізує промислові і непромислові засоби захисту за найвищими стандартами якості, функціональності та інновацій.
Працюйте безпечно та з комфортом!

За інформацією офіційного дистриб’ютора компанії UVEX в Україні ТОВ «Восток-Сервіс»Розсилка новин