Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

Каски uvex pheos. Інновації досконалого захисту

Уже протягом тривалого часу uvex став визнаним символом якості на ринку засобів захисту. У нових продуктах, які створює компанія відповідно до найвищих стандартівякості, запроваджуються конструкційні, функціональні, стилістичні рішення, що раціонально спрощують повсякденне життя споживачів для того, щоб іти в ногу з часом,зважаючи на актуальні потреби ринку. Подібно до олімпійського «золота», яке досягається нескінченними наполегливими тренуваннями, технологічний і ринковий успіхиу своїй основі зосереджуються на передових знаннях та накопиченому досвіді. Уже декілька років минуло відтоді, як на світовий ринок виведено новітню лінійку засобів комплексного захисту uvexpheos, яка постійно розширюється.

uvex pheos — захисні каски з розширеною функціональністю

Каски — основа колекції uvex pheos. Зазначимо, що існує кілька галузевих різновидів касок.

Особливістю цього захисного головного убору є досконалий, бездоганний, надійний захист за будь-якої ситуації! Міцна каска uvex pheos забезпечує захист навіть від бокового удару, адже розроблена відповідно до вимог міжнародних та українських стандартів. Каски uvex pheos надійно захищають і за низьких температур до –50 °C (протестовано в умовах Крайньої Півночі).

Дизайн та ергономіка

Форма каски uvex pheos задається еластичними ненапруженими лініями, купол має виражений збільшений захист потиличної області. Відсутні гострі грані, порожнини та виступи, де могли б затримуватися пил і волога. Усі елементи також не мають гострих країв та виступів, тому під час складання, регулювання й налаштування за індивідуальними розмірами не завдадуть шкоди здоров’ю користувача. Каска має дуже привабливий вигляд, вона настільки компактна й легка, що коли надягаєш її на голову — одразу переймаєшся зручністю і комфортом.

Свого часу захисні каски uvex pheos IES та uvex pheos alpine отримали престижну європейську нагороду у сфері дизайну iF Product Design Award 2013.

Комфорт, опції, регулювання — всебічний захист!

Каску uvex pheos вирізняє унікальна система регульованих вентиляційних отворів для рівномірного повітрообміну.

Три вентиляційні отвори з регулюванням (відкрито/закрито) забезпечують оптимальну вентиляцію і допомагають встановлювати потрібну температуру всередині каски. Регулювання із зовнішнього боку здійснюється навіть під час її ношення, а отже, одну й ту саму каску можна застосовувати і влітку, і взимку.

Максимальний комфорт досягається завдяки довершеній конструкції наголів’я, що регулюється в широкому діапазоні. Точне налаштування досягається не тільки за обхватом голови, а й за глибиною посадки. Наголів’я можна регулювати як вперед, так і назад.

На наголів’я можна легко встановити спеціальне кріплення для окулярів uvex pheos. Окуляри за потреби використання висуваються з підкаскового просвіту, або ж їх можна втиснути всередину. Кріплення сконструйовано у такий спосіб, що удар по касці не пошкодить захисних окулярів.

Конструкція каски укомплектована окулярами, які надійно закріплені і завжди будуть напохваті!

Окрім того, каску можна швидко адаптувати до індивідуальних потреб, зокрема встановивши лицьовий щиток (5 видів, у тому числі для захисту від електричної дуги), звукозахисні навушники та/або ліхтар. Навушники можна обертати на 360° для більш комфортного носіння під час перерви в роботі або відпочинку.

До того ж передбачено кілька типів підшоломників (сигнальні, утеплені, демісезонні), водозахисні сигнальні пелерини, кріплення для креслярського олівця, підборідні ремені тощо. Можливо нанесення на каску самоклеючих світловідбивальних стікерів, завдяки яким каска стає видимою в променях спрямованого світла.

Для будь-яких умов праці

Такої кількості варіантів виконання каски для робіт в різних галузях та/або умовах, напевно, не може запропонувати жоден з виробників.
• Каска uvex pheos В 9772 — каска зі стандартним наголів’ям стрічкового регулювання з регульованими отворами вентиляції.
• Каска uvex pheos B-WR 9772 — каска з більш комфортним наголів’ям з коліщатком інерційного регулювання («храповик») з регульованими отворами вентиляції.
• Каска uvex pheos B-S-WR 9772 — каска з укороченим козирком з більш комфортним наголів’ям з коліщатком інерційного регулювання («храповик») з регульованими отворами вентиляції.
• Каска uvex pheos E 9770 — каска для робіт в електроустановках (електроізоляція до 1000 В) зі стандартним наголів’ям стрічкового регулювання без вентиляції.
• Каска uvex pheos E-WR 9770 — каска для робіт в електроустановках (електроізоляція до 1000 В) з більш комфортним наголів’ям з коліщатком інерційного регулювання («храповик») без вентиляції.
• Каска uvex pheos antistatic 9780 — антистатична каска для робіт у вибухонебезпечних зонах (відповідно до Директиви АТЕХ 94/9/ЕС) з більш комфортним наголів’ям з коліщатком інерційного регулювання («храповик») з регульованими отворами вентиляції.
• Каска uvex pheos alpine 9773 — багатофункціональна каска для роботи на висоті і рятувальних операцій. Це особлива модель, що поєднує два типи властивостей (відповідно до EN 397 «Промислові захисні каски» і EN 12492 «Каски для висотних робіт») з ультракомфортним наголів’ям з коліщатком інерційного регулювання («храповик») з регульованими отворами вентиляції. Каска надлегка, виготовлена з ABS-пластику (акрилонітрил-бутадієн-стиролу) і забезпечує високий рівень захисту і міцності.

Наголів’я з м’яких, але міцних текстильних стрічок закріплюється в шести точках, а підборідний ремінь має чотирьохточкові приєднання. Під час робіт на висоті така каска не зісковзне, не зсунеться, не впаде з голови завдяки надійній фіксації ременів.
• Каска uvex pheos alpine також передбачає можливість приєднання лицьового захисного щитка та/або навушників, є кліпса для кріплення закритих захисних окулярів.
Отже, зважаючи на всі ризики, ви можете дійсно використовувати найкраще захисне і комплексне рішення.

Сучасна безпека, комфорт та досконалість у всьому!

Мета застосування сучасних засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) — звести до мінімуму травматичність на виробництві. На сьогодні класичних моделей засобів захисту вже недостатньо для забезпечення безпечних умов праці. Найбільші компанії з виробництва засобів захисту постійно працюють над поліпшенням властивостей ЗІЗ, додатковими захисними функціями і вдосконаленням зручності використання протягом усього робочого дня.

Складно уявити більш функціональну, більш універсальну, і, напевно, більш комфортну каску, ніж uvex pheos! Ось уже упродовж 5 років як ми отримуємо тільки позитивні відгуки від наших покупців.

Ми впевнені, що якісні, сучасні засоби індивідуального захисту не лише збережуть життя людини, а й сприятимуть підвищенню продуктивності праці робітника зокрема і виробництва загалом.

Працюйте безпечно та з комфортом!
За інформацією офіційного дистриб’ютора компанії UVEX в Україні ТОВ «Восток-Сервіс»


Придбати журнал

Придбати електронний журнал

Зміст свіжого номера

Усі видання з охорони праці та пожежної безпеки

Найближчі заходи
Розсилка новин