Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

GVS Filter Technology — нові продукти в області фільтрації!

GVS Group є одним з провідних світових виробників засобів і компонентів для мікрофільтрації з більш ніж 40-річною історією. GVS Filter Technology виробляє широкий асортимент фільтрів, включаючи власну інноваційну розробку фільтруючого матеріалу, який знайшов широке застосування в медицині, засобах індивідуального захисту (далі — ЗІЗ), автомобільній промисловості, побутових приладах, вугільній і хімічній промисловості, косметології та системах фільтрації будівель тощо.

Унікальна напівмаска ELIPSE з фільтрами P3

Нещодавно компанія GVS вивела на ринок напівмаску Elipse P3 зі змінними фільтрами для захисту від аерозолів. Новинка вагою всього 132 г (!) позиціонується як одна з найлегших і мініатюрних в класі. Домогтися разючого показника вдалося в першу чергу шляхом продуманого дизайну: на відміну від класичних напівмасок, фільтри в Elipse P3 не винесені з боків, а вбудовані всередину.

  • Кращий огляд у своєму класі

Вбудовані фільтри вирішують ще одну проблему — обмеження огляду. Elipse P3 не заважає бачити те, що відбувається навколо і, внаслідок компактності, відмінно комбінується з іншими ЗІЗ (окулярами, зварювальними щитками, каскою, протишумними навушниками тощо).

  • Якість ULTRA

Спочатку компанія GVS випускала фільтри для медичного ринку. Вимоги до фільтрації в медицині дуже високі. Наприклад, при очищенні повітря для апарату штучної вентиляції легенів фільтруючий матеріал повинен захищати пацієнта від бактерій і вірусів, це рівень мікро- і ультрависокої фільтрації.

Аналогічний підхід до якості GVS застосовує в фільтрах для Elipse. Виробництво унікальне тим, що кожен фільтр перевіряється в режимі реального часу.

Напівмаска Elipse P3 затримує не менше 99,95% шкідливих речовин, що містяться в парах, пилу — вугільної, цинкової, свинцевою тощо, масляних і водяних туманах, а також виділяються при випаровуванні металів.

Elipse P3 не подолають навіть мікроорганізми (бактерії і віруси)!
  • Застосування

Видатні захисні властивості та надійність дозволяють використовувати напівмаску Elipse P3 в гірничодобувній, ливарній, хімічній, текстильній промисловості, металургії, в більшості механічних виробництв, виробництві цементу, скла і кераміки, меліорації, при роботі з азбестовим волокном і важкими металами (свинець, нікель, хром), не кажучи про повсякденне побутове застосування.

  • Фільтри

Протиаерозольні фільтри GVS Elipse P3 створювалися як максимально компактні й легкі.

Поєднати мінімалізм і ефективність вдалося за допомогою технології HESPA (High Efficiency Synthetic Particulate Airfilter) — особливий матеріал, власна розробка компанії, уловлює найдрібніші частинки та мінімально заважає циркуляції повітря. Останнє прямо пов’язане з продуктивністю: чим легше людині дихати, там менше вона втомлюється і продуктивніше працює.

  • Спосіб фільтрації

Матеріал HESPA фільтрує повітря виключно механічним способом.

Завдяки цьому фільтр не втрачає захисних властивостей в найсуворіших умовах.

Фільтр не втрачає захисних властивостей навіть під час стерилізації в автоклаві при температурі +120 °C і тиску вище атмосферного, причому протягом багатьох циклів.

Такі властивості відкривають величезні можливості застосування напівмасок у фармакологічному та інших виробництвах, де потрібна стерильність.
  • Термін служби фільтра

Важливе питання — коли потрібно міняти фільтр? Залежить від умов роботи. Виробник рекомендує в першу чергу орієнтуватися на власні відчуття. Якщо дихати в масці стає некомфортно — варто замінити фільтр. При цьому GVS забезпечує однаково ефективний захист 99,95% протягом всього часу використання Elipse P3.

  • Матеріали не викликають алергію

Напівмаски Elipse виготовлені з медичного термопластичного еластомеру (ТПЕ), аналогічний застосовується в медичних катетерах, що забезпечує відмінну посадку напівмаски — щільну, надійну, яка не давить.

Всі матеріали, використані в Elipse, не викликають алергію, не пахнуть, не містять латексу або силікону, схвалені європейськими та світовими органами з контролю за продуктами й ліками.

  • Конструкція не вимагає збірки

Elipse P3 збирати не потрібно: напівмаска поставляється в зборі з фільтрами. Виймаєш з коробки й захист готовий до роботи.

Ще одна, менш помітна, але більш важлива особливість — відсутність нарізного та байонетного кріплення фільтрів.

  • Ефективність

GVS Elipse P3 поєднує переваги багаторазових напівмасок з точки зору захисту та одноразових з точки зору легкості й комфорту. Крім того, багаторазові напівмаски вигідніші за вартістю володіння — загальній величині витрат за сумарний час використання.

  • Додаткова опція — антизапах

Фільтри P3 існують і в модифікації «антизапах»: у своїй конструкції мають шар з активованого вугілля. Така напівмаска може застосовуватися в агропромисловості, тваринництві, птахівництві, утилізації відходів тощо, захищаючи, зокрема, на рівні вірусів і бактерій.

Розробники ЗІЗ виконують все, щоб задовольнити щораз більші запити споживачів. І GVS тут у перших рядах. Інноваційні технічні можливості компанії включають розробку фільтруючих матеріалів, гідрофобну та гідрофільну технології, фільтри з активованим вугіллям, технологію покриття поверхні, що фільтрує, хімічні/біологічні лабораторії з дослідження пластикових фільтрів і металів, розробці полімерів. Якість для GVS завжди залишалася пріоритетом.

Працюйте безпечно та з комфортом!

За інформацією ТОВ «Восток-Сервіс» — офіційного дистриб’ютора GVS в Україні.

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!Розсилка новин