Затверджено Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2030 року


Затверджено Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2030 року

Держава продовжує інтенсивно готуватися до зими, концентруючись, зокрема, на реалізації пакета державних програм із розбудови розподіленої генерації та нарощування частки відновлюваної енергетики. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Вебінар «Експлуатація дизель-генератора: потрібен дозвіл чи декларація?»
Формат: Запис • 0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Тиждень тому під час засідання 13 серпня Уряд ухвалив документ, яким впроваджується практика пілотних аукціонів щодо розподілу квот підтримки виробників відновлюваних джерел енергії.

«Ідеться про енергію сонця, вітру, біогазу, а також мікро- та малі гідроелектростанції. Ми тестуємо систему «зелених» аукціонів, щоб у 2025 році запустити її на повну силу», — сказав Денис Шмигаль та зауважив, що це частина нашої Енергетичної стратегії та шляху до членства в ЄС.

За словами Прем’єр-міністра, потенційні інвестори матимуть гарантовану підтримку, і це прискорить реалізацію проєктів у сфері відновлювальної енергетики. Що, у свою чергу, зменшить загальний дефіцит потужності в енергомережі.

Телефонна консультація з охорони праці і пожежної безпеки
Для довідок: 0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Також Уряд затвердив Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2030 року та план заходів на його виконання.

«Документ чітко корелюється з європейськими нормами та стандартами. Він спрямований на те, щоб до 2030 року довести частку «зеленої» енергетики у валовому кінцевому споживанні до 27%», — відзначив Прем’єр-міністр.

 

Денис Шмигаль додав, що План передбачає 38 заходів, індикатори виконання та визначає відповідальних.

Затверджено Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2030 року - Фото 1

Джерело: Урядовий портал

Розроблення документів із цивільного захисту

Матеріали до теми


Бізнесу компенсовано 246 мільйонів гривень за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю
З початку запуску програми (серпень 2023 року) понад 2900 роботодавців отримали від Державної служби зайнятості 246 мільйонів гривень компенсацій за ...
Дії персоналу на виробництві під час оповіщення повітряної тривоги
Керівник зобов’язаний видати наказ «Про дії працівників та відвідувачів під час сигналу оповіщення повітряної тривоги», в якому затверджено алгоритм дій ...
Як оплачується працівникам час перебування в укритті під час повітряної тривоги?
Якщо працівник перебуває в укритті під час повітряної тривоги та не має можливості продовжувати там свою роботу, то, відповідно до ...
Хто може впроваджувати психосоціальну підтримку на робочому місці, якщо в юридичні особі немає психолога?
Відсутність психолога у штаті – не перешкода, а лише виклик, який можна ефективно вирішити. Психосоціальна підтримка – це не лише ...