Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Укрзалізниця віддала безпеку своїх працівників шахраям: ціна питання – півмільйона

Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" уклала угоду з ТОВ "Охота" щодо поставок бронежилетів виробництва ТОВ "Балістика" проте виробник заявив, що не продавав жодної продукції підряднику.

Про це повідомляє "Залізниця без корупції".

Угоду компанії уклали 28 грудня, а результатами тендеру на суму 462 тисяч гривень.

Фірма повинна поставити залізничникам індивідуальне обмундирування, у перелік якого увійшли: бронежилети, наколінники, гумові палиці, розвантажувальні жилети, кобури, тактичні рукавички, зимові рукавички, пасок для зброї та поясний пасок.

У документах, у тому числі з зображенням відповідних бронежилетів, було зазначено, що виробником є ТОВ "Балістика".

 
Проте 18 лютого на своїй сторінці у Facebook представники ТОВ "Балістика" заявили, що жодного відношення до фірми-переможця тендеру фірма не має. Окрім того "Балістика" стверджує, що за весь період існування компанії таку кількість бронежилетів зазначеного класу, вони нікому не продавали. Крім того, вказали на завищену вартість товару.

Як пишуть "Наші гроші", угоду з ТОВ "Охота" було укладено за результатами аукціону. Тоді тендерний комітет відхилив пропозиції конкурентів – ТОВ "Харкiвський завод засобiв iндивiдуального захисту" та ФОП Ожегов Микола Сергійович, які були дешевшими. Пропозиції були відхилені, в тому числі, через відсутність необхідних документів про походження бронежилетів.

 
"Охота" зареєстроване в 2017 році на Віру Вінс, вона також власниця ТОВ "Охота Умань". Мають магазини зброї в містах Миколаєві та Умані. Також на офіційному сайті мережі можна знайти інформацію і про магазини в Первомайську на Миколаївщині.
 

За даними "Прозорро", "Охота" отримала замовлень на 675 тисяч гривень.

Договір передбачав, крім іншого, постачання 57 бронежилетів по 4612 грн/шт.

Відповідно до інформації на сайті ТОВ "Балістика", такі ж бронежилети можна придбати на 15% дешевше. Але за умовами договору, постачальник бере на себе також витрати на доставку товару та транспорт

Джерело: znaj.uaРозсилка новин