У ЄДЕССБ запущено електронний кабінет виробника будівельної продукції


У ЄДЕССБ запущено електронний кабінет виробника будівельної продукції

У Єдиній державній електронній системі будівництва (ЄДЕССБ) з’явився електронний кабінет виробника будівельної продукції. Він дає змогу скласти декларацію показників будівельної продукції.

Тепер виробники можуть самостійно декларувати вид будівельної продукції (вікна, двері, арматура тощо) та її характеристики (розміри, форма, конфігурація тощо). Цим декларуванням виробники підтверджують відповідність продукції вимогам законодавства.

Раніше писали: Мінвідновлення розробило перший проєкт повторного використання на будівництво укриття для школи

Перевірку задекларованих показників та характеристик будівельної продукції здійснює орган державного ринкового нагляду — Державна інспекція архітектури та містобудування України.

Варто зазначити, що експлуатаційні характеристики будівельної продукції та вимоги щодо їх підтвердження визначені у національних стандартах, які є ідентичними гармонізованим європейським стандартам.

 

Як замовнику убезпечити себе від ризику, якщо на підприємстві будівельні роботи виконує підрядник — читайте в журналі «Охорона праці і пожежна безпека»

Запуск кабінету відбувся за співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Всю інформацію щодо роботи з функціоналом кабінету можна знайти в спеціальному чаті: https://t.me/budprod чи за електронною поштою підтримки щодо проблем роботи функціоналу: support@e-construction.gov.ua.

Раніше писали: Будівництво: оцінка ризиків на робочих місцях запобігатиме випадкам травмувань на виробництві

Нагадаємо, наприкінці грудня 2021 року Уряд ухвалив постанову від 23 грудня 2021 року № 1458 «Деякі питання надання будівельної продукції на ринку», що регулює низку питань щодо надання будівельної продукції на ринку. Це стало завершальним кроком імплементації європейського Регламенту 305/2011 в національне законодавство.

Раніше писали: На порталі «Дія» стали доступні ще дві будівельні послуги

Джерело: БУДСТАНДАРТ


АУДИТ ОХОРОНИ ПРАЦІ — незалежна комплексна перевірка підприємства на відповідність законодавству України

Процедура аудиту необхідна насамперед керівникові компанії, щоб:

✔ знати реальний стан справ на підприємстві щодо питань з ОП;

✔ виявити слабкі сторони системи охорони праці;

✔ підготуватися до перевірки контролюючих органів;

✔ запобігти ризикам та зберегти життя і здоров’я працівників.

0 (800) 219-977(067) 317-58-86
podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Як розробити інструкцію з ОП для оператора-гальваніка автоматичних та напівавтоматичних ліній
Дія такої інструкції має поширюватися на працівників підприємства, які працюють на посаді «оператор-гальванік автоматичних та напівавтоматичних ліній» (далі — оператор). ...
Зразок складання Правил внутрішнього трудового розпорядку
У попередній публікації «Правила внутрішнього трудового розпорядку: вимоги та порядок прийняття» ми детально розглянули вимоги щодо складання ПВТР, навели перелік положень, які ...