Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Про внесення змін до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів

5 січня 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів» від 28 грудня 2021 р. № 1394.

Зазначеною постановою внесено зміни до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.01.2010 р. № 8, який визначає процедуру реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування (далі — ТТЗ), ведення їх обліку.

Звертаємо увагу, що внесено зміни до форм заяв, які подаються юридичними та фізичними особами для проведення реєстраційних дій!

Також Порядок доповнено розділом «Технічний огляд», визначено порядок проведення технічного огляду ТТЗ та приведено форми відповідних актів:

  • акт технічного огляду технологічного транспортного засобу під час проведення реєстрації, перереєстрації, тимчасової реєстрації технологічного транспортного засобу;
  • акт технічного огляду технологічних транспортних засобів під час проведення періодичного технічного огляду технологічних транспортних засобів.

Джерело: Управління ДержпраціРозсилка новин