Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Оприлюднено протокол щодо тестування працівників на COVID-19

КМДА оприлюднила протокол від 22 червня 2020 р. № 45 засідання штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щодо здійснення суб’єктами господарювання систематичного ІФА-тестування працівників.

Суб’єктам господарювання рекомендовано систематично здійснювати тестування працівників (персоналу) методом імуноферментного аналізу з метою вчасного виявлення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та унеможливлення місцевої передачі.

Нагадаємо, Віталій Кличко раніше повідомив, що власники і керівники торгових мереж, закладів громадського харчування, сфери побутового обслуговування повинні організувати тестування своїх співробітників ІФА-тестами. Такі тести потрібно робити раз на місяць.

Крім того, буде посилено контроль за дотримання правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами на території міста Києва.

Робочим групам, створеним районними в місті Києві державними адміністраціями, доручено забезпечити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо проведення профілактичних і протиепідемічних заходів на період карантину.

Джерело: ЛІГА:ЗАКОНРозсилка новин