Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Не повідомили Держпраці про початок будівництва — чекайте на перевірку

Держпраці звертає увагу замовників будівництва на необхідності дотримуватись Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, затверджених наказом Мінсоцполітики України 23.06.2017 р. № 1050.

До початку виконання будівельних робіт на будівельному майданчику має бути план з охорони праці з урахуванням вимог державних будівельних норм ДБН А.3.2-2-2009 «Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві».

Замовник або керівник будівництва зобов’язаний не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку виконання будівельних робіт направити територіальному органу Держпраці попередню інформацію про виконання будівельних робіт за формою згідно з додатком 2 до Мінімальних вимог в одному із таких випадків:

  • якщо передбачена тривалість будівельних робіт перевищує 30 робочих днів і на будівельних роботах одночасно буде зайнято понад 20 працівників та фізичних осіб;
  • якщо планований обсяг виконання будівельних робіт перевищує 500 людино-днів.

Якщо суб’єкт господарювання не подасть попередню інформацію про виконання будівельних робіт до територіального органу Держпраці, тоді його обов’язково включать до плану перевірок Держпраці на 2022 рік.

У 2021 році більше 21 тисяч підприємств перевірять інспектори з праці.

Джерело: Управління Держпраці

Читайте такожРозсилка новин