Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

На території України утримаються складні погодні умови

Як повідомив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, кількість опадів, яка може випасти протягом сьогоднішнього дня на півночі Одеської та Миколаївської областей становить від 5 до 10 мм. Окрім снігопадів, які спостерігаються на території Львівської та Івано-Франківської, Чернівецької, а також Одеської, Миколаївської та Херсонської областей буде спостерігатися ожеледь. Найбільш сильна ожеледь спостерігатиметься у Тернопільській області.

«Температурний режим протягом найближчого тижня буде змінюватися, але це буде приблизно такий же самий розподіл температур, який ми маємо сьогодні», – зазначив Микола Кульбіда.

Найхолодніше буде на північному сході та сході України, де мінімальні температури можуть сягати –20-25°С. Найтепліше буде у Криму та Закарпатті, де температурний режим буде вище нуля. А на решті території температура повітря буде змінюватися від –5-10°С до –10-15°С.

Стосовно подальшого розвитку погодної ситуації можна сказати, що практично протягом найближчого тижня і на початку наступного, у більшості регіонів України будуть спостерігатися достатньо складні погодні умови. Це пов’язано з переміщенням атмосферних фронтів та не дуже активних циклонів через територію України. Переважно у центральних, південних та східних областях, ми матимемо сильні снігопади, хуртовини і посилення швидкості вітру. У інших регіонах, на півночі та заході України, інтенсивність опадів очікується меншою. А у Криму та на Закарпатті опади будуть випадати переважно у вигляді дощу.

Серед небезпечних явищ, які можуть спостерігатися – налипання мокрого снігу та ожеледиця на дорогах. У Карпатах, особливо в Івано-Франківській області зберігається небезпека сходу снігових лавин.

«ДСНС України»

 Розсилка новин