Історичний рекорд: європейські підземні сховища газу майже заповнені


Історичний рекорд: європейські підземні сховища газу майже заповнені

Європейські підземні сховища газу (ПСГ) станом вже заповнені на 97,9 %, що є рекордним значенням за всю історію спостережень.

Про це повідомляє ExPro з посиланням на дані асоціації Gas Infrastructure Europe.

На сьогодні у європейських ПСГ зберігається понад 105,1 млрд кубометрів газу, тоді як максимальні потужності сховищ становить майже 107,4 млрд куб.

Протягом вересня до сховищ було закачано всього 3,2 млрд куб м газу, що на 62 % менше, ніж минулого року за цей період. Це відбулось у зв’язку із тривалими технічними обслуговуваннями в Норвегії, через які значні обсяги газу для експорту в Європу були недоступні. У жовтні постачання газу з Норвегії відновилось і за перші 14 днів до сховищ було закачано понад 2,1 млрд куб м.

Розроблення документів з пожежної безпеки
Індивідуальний підхід • Стислі строки виконання • Доступна ціна
067-317-5886podpiska@mediapro.com.ua

У 2022 році сезон закачування тривав до 14 листопада, а сховища тоді були заповнені на 95,6 % і в них зберігалось 100,9 млрд куб м газу. В цьому році сховища вже заповнені майже вщент, а відбирати газ в умовах зниженого попиту немає сенсу.

Росія шаленими темпами втрачає газовий ринок Європи — постачання російського трубопровідного газу до країн Євросоюзу за підсумками 2023 року впадуть на 65 % і становитимуть приблизно 20-25 млрд кубометрів.

Розроблення документів з цивільного захисту
Індивідуальний підхід • Стислі терміни виконання • Доступна ціна
067-317-5886podpiska@mediapro.com.ua

Джерело: FINANCE.UA


«Атестація робочих місць — на відповідність НПА з охорони праці + практичний кейс, як визначити на яких робочих місцях і як проводити таку атестацію, щоб уникнути штрафів»

  • про правове регулювання проведення атестації робочих місць за умовами праці;
  • як визначити які робочі місця слід атестувати за умовами праці — з чого почати та як організувати;
  • про вивчення факторів виробничого середовища і трудового процесу;
  • як складати карти технологічних процесів та обладнання (устаткування), що генерують шкідливі та небезпечні виробничі фактори й виконувати оцінку технічного стану виробничого обладнання.

Консультації та замовлення за телефоном: 0 (800) 219-977

Матеріали до теми


З 1 листопада 2024 року спеціальність «Охорона праці» повернулася у вищі навчальні заклади України
Кабінет Міністрів України постановою від 30.08.2024 № 1021 «Про внесення змін до переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється ...