До уваги монтажників ліфтів


До уваги монтажників ліфтів

Монтажникфізична чи юридична особа, яка бере на себе відповідальність за розроблення, виготовлення, монтаж і введення в обіг ліфта.

Введення в обіг – це надання компонента безпеки для ліфтів на ринку України вперше або платне чи безоплатне постачання ліфта для використання на ринку України в процесі провадження господарської діяльності.

Ліфти та компоненти безпеки для ліфтів, на які поширюється дія Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 438 (далі — Технічний регламент), можуть бути введені в обіг і експлуатацію за умови їх відповідності вимогам цього Технічного регламенту, належного монтажу, технічного обслуговування та використання за призначенням.

Читайте також: Про утримання ліфтів у справному стані та їх безпечну експлуатацію

У разі введення ліфта в обіг монтажники повинні забезпечити, щоб він був розроблений, виготовлений, установлений і випробуваний відповідно до суттєвих вимог щодо охорони здоров’я та безпеки, зазначених у додатку 1 до Технічного регламенту.

Монтажники повинні підготувати технічну документацію та провести належну процедуру оцінки відповідності, зазначену в цьому Технічному регламенті, або мати результати оцінки.

Читайте також: Вимоги Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів

Якщо відповідність ліфта застосовним суттєвим вимогам щодо охорони здоров’я та безпеки, зазначеним у додатку 1 до Технічного регламенту, продемонстрована в результаті проведення зазначеної процедури, монтажник повинен скласти декларацію про відповідність, забезпечити її наявність у супровідній документації ліфта і нанести на нього знак відповідності технічним регламентам.

Раніше писали:

Джерело: Управління Держпраці


Письмова консультація з охорони праці і пожежної безпеки

  • Потребуєте письмової відповіді на запитання?
  • Складно точно передати відповідь колегам і керівництву усно?
  • Бажаєте додати своїй точці зору експертності?

Замовляйте розгорнуту письмову консультацію

(067) 317-58-86 

E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Щодо безпеки на роботі працівників під час експлуатації вантажопідіймального устатковання
З метою створення безпечних і безаварійних умов праці у суб’єктів господарювання під час експлуатації вантажопідіймального устатковання та мінімізації ризиків виникнення ...
Яких вимог необхідно дотримуватись під час виконання паяльних робіт
Під час виконання паяльних робіт слід дотримуватись такої вимоги, що паяльна лампа повинна заправлятись тільки в спеціально відведених для цього ...
Безпечне виконання робіт із розвантаження, складання і зберігання зернових та олійних культур, висівок, макухи і шротів насипом і в затареному вигляді
Робота із зерновими та олійними культурами на елеваторах, складах та фермерських господарствах — це складний і відповідальний процес, що потребує ...